Love*Com ​7. (Love★Com 7.) 40 csillagozás

Nakahara Aya: Love*Com 7.

Risa nem bírja tovább Ootani töketlenkedését, és úgy dönt, feladja az egészet és ejti a srácot! Épp kapóra jön a helyes Maity tanár úr, és Risa úgy dönt, ezentúl őt fogja fanolni. Csakhogy Ootaninak ez a váltás nem igazán tetszik, és közben mintha benne is éledezne valami Risa iránt…?!

Eredeti megjelenés éve: 2004

Mangafan, Szigetszentmiklós, 2013
184 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639794795 · Fordította: Imai Zsófia · Illusztrálta: Nakahara Aya

Ootani Atsushi · Koizumi Risa · Ishihara Nobuko

GytAnett>!
Nakahara Aya: Love*Com 7.

Ezek akkora idióták! :D Esküszöm, jobb, mint egy brazil szappanopera. Lefárasztanak, annyira hülyék, de közben meg végigröhögöm az egészet. :D
Nem mellesleg, már két-három rész óta régi, gimis tapasztalataimat hozza elő. Vicces, amikor már fogadásokat kötnek rád, meg egy haverodra, hogy végül összejöttök-e. :D
Kb. ugyanez van itt is, csak fogadások nélkül. A barátok, mint külső szemlélők majdnem mindig okosabbak. :)
Ootanit még mindig nagyon szeretem. Kis cuki fiú, aki nem tudja, hogy mit kezdjen az érzésekkel. :)
spoiler

Esoxlucius P>!
Nakahara Aya: Love*Com 7.

Az biztos hogy ez lett az egyik kedvenc részem. Az animében is nagyon szerettem, de így olvasva is imádtam. spoiler A rajzolás még mindig nagyon király és ezt a részt is végigmosolyogtam. Olyan lökött Risa és Ootani. Kedvet kaptam az anime újranézéséhez is. Ezt a kötetet pedig egyértelműen kedvencnek is jelöltem.

oscuridad>!
Nakahara Aya: Love*Com 7.

Mikor Risa már feladná végre Ootani is lép valamit. Végre egy normális csók is elcsattan. Az egyik kedvenc részem ez a kötet.
A humor természetesen ebből a részből sem hiányozhat.

fruppy>!

Mikor Otani azt mondta Risának, hogy „don't stop”…… KYAAAHHHHHH~ T 7 T
AH ISTENEM, A KÖTET ELSŐ RÉSZE! ISTENEM OLYAN JÓ VOLT! HNNGGGGG! ; 7 ; Olyan boldog vagyok, nem is kéne egy manga miatt ilyen boldognak lennem?! … talán nem a hónap „legérzékenyebb” hetét kellett volna egy romantikus shoujo manga olvasására szentelnem, már ha értitek (a lányok biztos értik)… Naaaa mindegy.
Végre Otani is beletett valamit ebbe az egész szenvedésbe! ; 7 ; Büszke vagyok rá!! Hülye idióta! Sajnos tényleg az ő kezében van a kulcs. Viszont olyanokat mondtak egymásnak, hogy nem győztem vigyorogni hihi!! :D !!!!!!!!

*Pár oldallal később*
ÚRISTEN!!!! ÚRISTEN AKSKFIEJ EBS
ÚRISTEN !!! ! !! IGEN
AHSHDJDJDKEK

*Megint pár oldallal később*
NEM
NEM BÍROM
MEGHALOK T V T ÚRISTEN! IGEN! ISTENEM!!!! Q V Q MINDJÁRT MEGHALOK A BOLDOGSÁGTÓL!!

EZ A KEDVENC KÖTETEM! <3 <3 <3

ValerinLanz P>!

spoiler Az egyik kedvenc részem! ^-^
Szóval izgatottan vettem kézbe a következő kötetet. Az előzőekben Majty tanár úr közreműködésének köszönhetően Ootani fura dolgokat kezdett érezni, csinálni és mondani, ami ebben a kötetben csúcsosodott ki! Egyszerűen imádtam a megnyilvánulásait! Itt ugyan már kicsit több eltérést tapasztaltam a sorozathoz képest, de ez a páros még mindig nagyon cuki. spoiler Veszettül vigyorogtam ezeknél a jeleneteknél.
De a best természetesen Risa születésnapja volt! A sorozatban is a kedvencem, itt meg aztán… rajzolva látni az arcokat… hú, de sokszor le fogom kapni a polcról! *-*
spoiler Szóóóval Ootani kedvesem, remélem végre felnyílt a szemed! ;)
Szerettem minden sorát és minden rajzot, a barátoknak külön taps, amiért még mindig kitartanak a két hülye mellett. Alig várom a következőt! *-*

Flóra66>!
Nakahara Aya: Love*Com 7.

Ez volt eddig a legaranyosabb kötet. Minden jelenetét imádtam. Áááá… Olyan gyorsan vége lett ennek a kötetnek, de én többet akarok. Olyan szívmelengető és bájos.

vgabi>!

– Hát te? Micsi?
– Ha mindenáron tudni akarod, épp idegösszeomlok.

70. oldal (Mangafan, 2013)

Kapcsolódó szócikkek: Koizumi Risa · Ootani Atsushi
Dávidmoly>!

Eskü feljelentem ezt a csávót, annyira elszédít!

Love★Com sorozat · Összehasonlítás