Love*Com ​3. (Love★Com 3.) 58 csillagozás

Nakahara Aya: Love*Com 3.

Risa nem tudja mit kezdjen Harukával – nem vonzza a srác, de a lelkesedéséhez nem férhet kétség, és legalább megmutathatná valakinek, hogy be tud pasizni ha akar… ám az Ootanira hajtó csajkommandónak is vannak tervei.

Eredeti megjelenés éve: 2002

Mangafan, Budapest, 2010
188 oldal · puhatáblás · ISBN: 5999883704868 · Fordította: Basa Zsófia · Illusztrálta: Nakahara Aya

Ootani Atsushi · Koizumi Risa · Nakao Heikichi · Ishihara Nobuko

Nikolett0907 P
Nakahara Aya: Love*Com 3.

"(…) a fiúk lesznek a pomponruhában, a lányok egyenruhában.
(…)
– Cukker, nem?
– Valaki mondja már meg, miért örül így a pasim?!"

Most megint csak magamat fogom ismételni, de imádom.
Nagyon tetszett, egy kivételével, még pedig nem értem, Ootani és Risa miért nem látják be végre, hogy teljesen oda vannak egymásért, szerelmesek egymásba? Mindenki szajkózza nekik, hogy össze kellene jönniük, de persze …..pf….kiakasztó.
De ezen kívül nekem nagyon a szívemhez nőtt ez a sorozat, minden sorát élvezet olvasni…alig várom a következő kötetet.♥

GytAnett P
Nakahara Aya: Love*Com 3.

Azt hiszem, túl gyorsan kezdtem el egymás után olvasni a köteteket. Ootani és Risa miért nem látják be végre, hogy ők amúgy teljesen bele vannak esve egymásba? Nem hiába mondogatja nekik mindenki, hogy össze kellene jönniük. Uhf. Itt nekem már egy kicsit sok volt a szenvedés, de hát mit várok egy 15-16 évesekről szóló történettől. :D
Hirtelen nem jut eszembe az új „kiscsaj” neve, de nagyon röhögtem, amikor kiderült róla a titok. :D Harukát itt már teljes mértékben agyon tudtam volna verni. Szánalmas kis nyápic. Pff..
Ami nagyon tetszik benne, hogy egy kicsit többet megtudhatok a japán kultúráról. Pl. nagyon meglepett, hogy ők hogyan ünneplik a Valentin napot.

TiaManta
Nakahara Aya: Love*Com 3.

Még mindig mindenki imádni való ebben a történetben.
Egy életre való sokkot kapott Ootani… szegényke lesmárolta egy cukcsimukcsi kiscsaj, aki nem is lány. Höhö. De ettől függetlenül miután túllendül ezen, már ahogy tud, megmutatja milyen rendes srác is ő.

mosoly_moly
Nakahara Aya: Love*Com 3.

Olyan aranyos ez a történet és alig várom, hogy megszerezzem a folytatást valahonnan. Egyszerű, vicces és olvastatja magát. Miért kavar be Haruka a képbe? Olyan idegesítő és nyápic, úgy viselkedik mint egy 5 éves kisfiú akit elhagyott az anyukája…
És miért nem látja Koizumi és Ootani be az igazságot végre??

fruppy

IGENIS NAGY DOLOG HA PLUSZ 2 CENTIT NŐ AZ EMBER MIKOR MÁR ÍGY IS MAGAS! T 7 T
De ez a rész nagyon jó példája volt annak, hogy nem minden a magasság, mert van akinek durvább dolgokon kell túllépnie – pl. a közös nemek közti szerelm tabuján hahaha… Nem emlékeztem erre a részre, de tudtam, hogy van valami Seikoval… :D A kis drága! Na neki tényleg nem lehet könnyű érvényesülni azután, hogy az emberek rájönnek az igazi kilétére. De valahogy még mindig az „önsajnáltatós” énem hangoskodik a fejemben és ő azt mondja, hogy vannak dolgok, amiket könnyen el lehet rejteni, és a magasság például nem ilyen! És lehet egy kívülálló számára hülyeségnek tűnik ezen kattogni, de mikor az a hülye Otani is azt mondja, hogy nem veszi lány-számba Risát, mert magas, akkor csak meginog az ember önbizalma! De bírom Otanit nagyon, és remélem minél gyorsabban átesik a friendzone-on, amibe Risát pakolta. Risa pedig remélem egyre ügyesebb és magabiztosabb lesz! Régen én is azt hittem magasan nem lehet cuki az ember, és ja, nehéz cuki ruhákat találni, meg kicsit furcsa érzés, ha az ember langaléta létére aranyoskodni próbál, de az egésznek a magja belülről fakad! :D Ha belülről ragyogsz a cukiságtól, akkor az akarva, akaratlanul kisugárzik a külsődre is! ^__^

ValerinLanz P
Nakahara Aya: Love*Com 3.

Oó, ebben a kötetben kicsit komolyabb témákat érintettünk. Volt itt sütés Valentin-napra, volt itt ismét oltári sok veszekedés, piszkálódás, és ismét érkezett egy lány, akinek Ootani kellene! spoiler Risa is tanulhatna tőle, elvégre egy kis magasságbeli különbség nem a világ!
Ismét csak várni tudom a folytatást! :)

Dombi_Petra
Nakahara Aya: Love*Com 3.

Ez nagyon-nagyon tetszett!:) izgalmas volt, vicces, aranyos es fordulatos. Kar, hogy csak a harmadik resz volt leertekelve, de remelem az elso ket kotetet, es a tovabbi egynehanyat is elfovom tudni olvasni valamikor :)

Kawaiifox31
Nakahara Aya: Love*Com 3.

egyszerűen nem tudok mit írni mert nem akarok semmit spoilerezni -w- de érdekes a csavar benne

CsiPe_z
Nakahara Aya: Love*Com 3.

Nobu hihetetlenül vicces, meg az új szereplő Seiko is.
Ami pedig ebben a részben van az egy külön poén, de tetszett. Mivel a manga és az anime nagyon hasonló, tudtam, hogy mire számítsak, de szerintem ez a fura csavar megunhatatlan.
Risa végre beismeri magának az érzéseit, de marad a Defekt Duós felállás. :D

hinodranzer
Nakahara Aya: Love*Com 3.

Kimondhatatlanul imádom ezt a sorozatot! Azt a mennyiségű ökörséget, amit itt összehordanak, nehéz felülmúlni, úgy pedig főleg, hogy mégis ennyire aranyos és élvezhető legyen. :D
Harukát remélem innentől igencsak parkolópályára teszik nem emlékszem már, régen olvastam angolul XDD, mert őt nem bírom, Seiko emlékeim szerint viszont kemény arc lesz, szóval az ő felbukkanásának örülök. :)

vgabi P

– Nos, lassan el kéne dönteni, kik lesznek a felelősök. Nem akarom ezt mind átvészelni, úgyhogy döntsük el csak az osztályfelelősöket. A többit rátok bízom. Hát akkor, lássuk csak…
Rá ne nézz az ofőre, Koizumi!
Tudom!
– Mi lenne, ha Koizumira és Ootanira bíznánk? Olyan jóban vannak, hogy szemkontakttal beszélnek.

56. oldal (Mangafan, 2010)

Kapcsolódó szócikkek: Koizumi Risa · Ootani Atsushi
vgabi P

(…) a fiúk lesznek a pomponruhában, a lányok egyenruhában.
(…)
– Cukker, nem?
– Valaki mondja már meg, miért örül így a pasim?!

161-162. oldal (Mangafan, 2010)

Kapcsolódó szócikkek: Ishihara Nobuko · Koizumi Risa · Nakao Heikichi
Dávidmoly

– (Risza csuklópántjáról) A kedvencem lett. Imádom.
– … Ó. Értem.
– És ha hordom, talán az óriások istene megszán és megnöveszt.
– Óriások istene?
– Más néven Koizumi Risa. Általában emberi alakban van, de valójában az óriások országából jött. Ő az óriások istene.

Kapcsolódó szócikkek: Koizumi Risa · Ootani Atsushi
vgabi P

– Ootani csak két millit nőtt?
– Hát, ebben a korban már nem igen nő az ember…
– Jah, általában…
– Én kérek elnézést, hogy még növésben vagyok!!!
– Ugyan, segáz. Igaz?
– Ühüm. Izgi, vajon meddig nősz még.

103. oldal (Mangafan, 2010)

Kapcsolódó szócikkek: Ishihara Nobuko · Koizumi Risa · Nakao Heikichi

Love★Com sorozat · Összehasonlítás