Love*Com ​14. (Love★Com 14.) 22 csillagozás

Nakahara Aya: Love*Com 14.

Ootani véletlenül összeakadt az utcán a szexi Hitomival, de könnyen lehet, hogy őt titokban Risa nagyapja állította rá a fi úra!! Hitomi pedig egyre jobban behálózza Ootanit, ezt látván pedig Risa is egyre idegesebb lesz és beolvas a lánynak, de…?

Eredeti megjelenés éve: 2006

Mangafan, Szigetszentmiklós, 2016
180 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155356254 · Illusztrálta: Nakahara Aya

GytAnett>!
Nakahara Aya: Love*Com 14.

Nagyon szomorú vagyok, mert most már teljesen elvesztette a könnyedségét ez a sorozat. Valamilyen probléma mindig van, ha nincs, akkor pedig generálnak maguknak. Többnyire az utóbbi jellemző. Ha nincs gond, és éppen elvannak, akkor meg jön egy nagypapa, akinek nem tetszik, hogy a kedves unokája egy töpszli sráccal van együtt. spoiler
Igazából ott akadtam ki igazán, amikor már a yakuza is bejött témának. Ez a manga egyszerűen nem erről szól. Legalábbis én egyáltalán nem bírom beleilleszteni az eddigiekbe.
Ezek a kis hülyék kiakasztanak. Valami bajuk mindig, de ha van baj, akkor tutira jön Omibozu és minden rendben van. Uhf…

caledonia_konyvvara P>!

Hát ez istenkirály volt!!!!! :D *-*
Picit tartottam tőle, hogy a 14. kötetet tartom a kezembe, annó még az első kettőt, vagy hármat olvastam, azt sem fogom tudni, hol vagyok, ki-kivel van, de szinte azonnal felvettem a fonalat az anime miatt.
Ez a kötet rendkívül vicces és szórakoztató volt, főleg az első része tetszett, a gonosz és sunyi nagypapa ármánykodásai, akinek a karakterábrázolásán behaltam. XD :D
A második rész, a koncertes spoiler annyira nem jött be, de élveztem. :) Kellemes kikapcsolódást nyújtott a kötet. :)

ValerinLanz P>!
Nakahara Aya: Love*Com 14.

Ennek a résznek szerencsére sikerült megnyugtatnia. Az előzőekben olyasmik történtek, amiket nem akartam elhinni, és ami szerintem nem is illett ebbe a mangába. spoiler A nagypapa indokait is meg lehetett érteni némileg, de csak ne szóljon bele Risa szerelmi életébe.
Legcukibb jelenet volt, mikor Risa ült a mászókán, Ootani meg kitárta a karját, hogy ugorjon csak, ő elkapja. *-* Majdnem elolvadtam.
A vége is aranyos volt, Haruka is kapott egy kis szerepet, meg a csajai, akik néha idegesítőek – mint Haruka –, de jobbára azért lojálisak és kedvesek azzal, akit szeretnek – ugyancsak, mint Haruka.
A lezárás olyan volt, hogy ehhez el sem kellene olvasni a folytatást, de hát úgyis el fogom, még ha angolul is.

fruppy>!
Nakahara Aya: Love*Com 14.

Úristen, ez a kötet nagyon meredek volt!! :D

Komolyan azt hittem Risa bajban van (és bajban is lehetett volna!!) szóval hirtelen 200 lett a vérnyomásom és azt hittem, teljesen átkanyarodunk egy véres, tragikus drámába!! ;A;
De ez mégis csak a Lovely Complex szóval nem lehet benne olyan, amit egy kisbaba (aka. Én) szíve ne viselne el~ uwu
Nagyon, nagyon, NAGYON örülök, hogy a nagypapás rész lezárult…. Az az öregember a saját makacsága miatt tényleg hatalmas bajt csinálhatott volna a saját unokájának…! Hitomi is a franc tudja mit akart úgy valójában Otanitól…? Na mindegy, hálistennek olyan gyorsan le is záródott ez a vonal is, ahogy kezdődött.
Haruka pedig… Remélem ezzel a befejezéssel az ő története is békére talál. xD Hihetetlen idegesítő tud lenni, de épp ideje ezt abbahagynia – főleg ha van 7-8 barátnője… =A= Aranyosak azok a lányok is a maguk módján…

Amúgy, ilyen bolond történéseket ha akarnék se tudnék kitalálni! Le a kalappal! xDDD

melcsy21051300>!
Nakahara Aya: Love*Com 14.

A sorozatról: Megunhatatlan bolondos és vicces szerelmi történet. Vannak gyengébb részei a sorozatnak, de összességében kellemes kikapcsolódás többszöri olvasás után is. Risa a kedvenc szereplőm a grimaszai utolérhetetlenek. Azt viszont sajnálom, hogy az utolsó 3 kötetet nem adták ki magyar fordításba.

oscuridad>!
Nakahara Aya: Love*Com 14.

Ezen a részen is tudtam nevetni. Még ha elég sok idegesítő rész volt is benne, azért összességében tetszett.
Sajnálom, hogy magyarul csak idáig jutott a manga. Pedig szívesen olvasnám a többi részt is.

Dávidmoly>!
Nakahara Aya: Love*Com 14.

Szép mentés az előző után, de még (vagy már?) nem az igazi. Talán nem is baj, hogy az utolsó három kötet nem jött ki magyarul…
Összességében azért tetszett a sorozat, olyan kellemes volt olvasni.

lAryal>!
Nakahara Aya: Love*Com 14.

Remélem folytatni fogják a fordítást *-*
Vasárnapi kikapcsolódásnak tökéletes volt vizsgák előtt kicsit lazítani az agyamat :D

Dávidmoly>!

– Csókolj meg! <3