Enumeráció 1 csillagozás

Válogatás az Előretolt Helyőrség Íróakadémia tagjainak alkotásaiból
Nagy Koppány Zsolt (szerk.): Enumeráció

Az Előretolt Helyőrség Íróakadémia célja az anyaországi és határon túli magyar tehetségek felkutatása és szakmai kiteljesedésük elősegítése. Küldetésének tekinti, hogy a kortárs fiatal irodalom teljesítményeit ne csak az irodalmi központok, hanem a Kárpát-medence teljes közönsége megismerje.
Az Enumeráció című kötet teljességre törekvő seregszemle: az Előretolt Helyőrség Íróakadémia közel félszáz tagjának – hallgatók, mentorok és oktatók – munkáiból válogat. Szeretnénk megmutatni mindazt a minőséget és potenciált, ami eddig megszületett és ebben a sokszínű, tehetséges csapatban rejlik. Antológiánkat egyféle kiindulási pontnak szánjuk, hogy az olvasók láthassák, hol tart most az Előretolt Helyőrség Íróakadémia.

A művek szerzői: Ágoston Szász Katalin, Ármos Lóránd, Bálint Szilárd, Bálint Tamás, Bék Timur, Bese Bernadett, Bíró Szabolcs, Birtalan Andrea, Cirok Szabó István, Csender Levente, Csikár Norbert Adrián, Demeter Szilárd, Dobai Bálint, Dezső Katalin, Erdélyi Dorina, Erdős István, Farkas Adrienne, Farkas Wellmann Endre, Farkas Wellmann Éva, Fehér Boldizsár, Hernádi Anna Borbála, Huszár Eszter, Karkó Ádám, Kopriva Nikolett, Kubiszyn Viktor, Liszka György, Lőrincz P. Gabriella, Márkus András, Mizser Fruzsina, Muszka Sándor, Nádasi Krisz, Nagy Koppány Zsolt, Nagyházi Márton, Noszlopi Botond, Orbán János Dénes, Pál Dániel Levente, Para Márton, Pataki Tamás, Pejin Lea, Polgár Kristóf, Sayfo Omar, Szabó Borbála, Ugron Zsolna, Vöröskéry Dóra

catafalque I>!
Nagy Koppány Zsolt (szerk.): Enumeráció

Nagy Koppány Zsolt (szerk.): Enumeráció Válogatás az Előretolt Helyőrség Íróakadémia tagjainak alkotásaiból

Nagyon jó!

KNW I>!

Lesznek, akik majd kinevetnek.
De én nem hallgatok azokra.

Olyanná lettem, mint tömegsír vagy szikra:
Nem bánom temetését újonnan dolgoknak,
S nem várom újabb lángok sercenését sem.

Lesznek, akik majd fejet ráznak,
S égre kiáltanak bosszankodva

15. oldal, Ágoston Szász Katalin