Angol ​elöljárószavas kifejezések szótára / Dictionary of English Prepositional Phrases 0 csillagozás

2080 kifejezés angolul és magyarul példamondatokkal / 2080 English and Hungarian Expressions with Sentences
Nagy György: Angol elöljárószavas kifejezések szótára / Dictionary of English Prepositional Phrases

NAGY GYÖRGY szótára az angol nyelv 2080 legfontosabb elöljárószavas kifejezését mutatja be. A kifejezések között számos szleng stílusárnyalatú is található.
Az elöljárószavas kifejezéseket jól szemléltetik a rövid példamondatok, a valós életből vett párbeszédrészletek amelyek angolul és magyarul is megtalálhatók a könyvben.
A szótár hatékonyan segíti már a kezdő nyelvtanulót is, hogy nyelvtudását az angol nyelv elöljárószavas kifejezéseivel bővítse és a kifejezéseket megfelelően használja.
A kötet végén a Mutatóban az elöljárószavak szerinti csoportosításban is fel vannak sorolva az angol kifejezések.

Tinta, Budapest, 2018