Elrabolt ​álom 4 csillagozás

Nagy Edit: Elrabolt álom

A hétköznapi lány Lívia, akit jómódú, sikeres üzletember édesapja elzavart otthonról, egy bárban kénytelen a megélhetésért dolgozni. A lányt egy nap elrabolják. A fogva tartó egy kemény, sok mindent megélt zsoldos katona, Sebastian. Határozott és kegyetlen. A megfélemlített lány szívét mégis rabul ejti a férfi, akinek az arcát sohasem láthatta.
Ki akarhatja a lányt elraboltatni, és megöletni? Születhet-e szerelem egy ilyen elátkozott helyzetből? Lehet-e egy ilyen kapcsolatnak jövője? Mi az a bűn, ami még megbocsájtható?

Magánkiadás, Gyula, 2021

Könyvpillangó92_εïз P>!

Imádtam minden sorát! ♥
Nagyon izgalmas volt, tele szenvedéllyel, szerelemmel, fájdalommal.
Lívia és Sebastian nem egy hétköznapi szituációban szerettek egymásba. De sajnos Sebastian veszélyes élete nem tette lehetővé, hogy boldog párként megmutassák magukat a világ előtt.
De végül minden jóra fordul! Boldog befejezéssel végződik a történet! ♥
Nagyon tetszenek Edit könyvei! ♥ *. *

εïзPillangókisasszony0425εïз P>!
Nagy Edit: Elrabolt álom

Először is el kell mondjam, hogy Edit második könyves írónőként egy szuper jó könyvet adott nekünk :D Első könyvét, ami e-könyvként jelent meg, még nem volt alkalmam olvasni, de mindenképp elfogom.
Nagyon izgalmas ez a történet, tele szenvedéllyel, szerelemmel, és időnként fájdalommal. Mikor belefogtam az olvasásba, azt hittem nem fog tetszeni, de ahogy haladtam az oldalakkal, egyre izgalmasabb lett, és faltam a sorokat. A végére nagyon tetszett Livi és Sebastian kapcsolata, és különös története. ♥ És a vége…csupa boldogság. ♥♥♥
Remélem még olvashatok Edittől.