Könnyű, ​nehéz (Könyv kicsiknek) 8 csillagozás

Ellentétek
Nagy Diána: Könnyű, nehéz

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Csimota, Budapest, 2016
20 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789639768970 · Illusztrálta: Nagy Diána

Trudiz P
Nagy Diána: Könnyű, nehéz

Nagyon kedves kis lapozgató, melyben az arányok jól szemléltethetőek. Aranyos állatokkal tarkított.

deardurr
Nagy Diána: Könnyű, nehéz

Könyves bolti nézelődésem eredménye. Gondolkoztam, hogy megvegyük-e a kisfiunknak, de nem tudom és nem tudtam eldönteni, hogy az ilyen könyvekből tudnak-e profitálni a kicsik. Végül is én is tudok ilyen ellentét párokat rajzolni neki majd. Most az elején meg még úgy is „csak” a képeket nézné, amik viszont meg kell hagyni elég aranyosak.
Szóval végül inkább verses, böngészős meg lyukas könyvet vettünk.

dianna76 P
Nagy Diána: Könnyű, nehéz

Szintén könyvtári átlapozás volt. Mint már írtam, nekem az jelenti a könyvet, amiből olvasni lehet. Igaz, azért itt voltak szavak, melyek ellentéteket képeztek, de pl. egy-egy röpke rímes sornak nagyon örültem volna oldalpáronként.
Amúgy tényleg szép, és aranyos ez a lapozó a legkisebbeknek, s valóban jól szemlélteti az ellentéteket. Haszonnal forgathatják a kisdedes családok.

Izolda +SP
Nagy Diána: Könnyű, nehéz

Az otlet jo, csak bena. A fekete- feher ellentetpat pl. fekete alapon feher es feher alapon fekete forma, ahol a hatter feltunobb. Es mas ellentetpar is lehetett volna egyertelmubb.

imma A+P
Nagy Diána: Könnyű, nehéz

Határozottan tetszik, szerintem a gyerekek is szeretni fogják.

szabszev P
Nagy Diána: Könnyű, nehéz

Nem rossz, de én valahogy nem rajongok ezért a minimalista grafikáért. Ha már ellentétek, akkor sokkal inkább a Tesslof-Babilon kiadó könyvét (https://moly.hu/konyvek/jatekos-felfedezo-ellentetek) ajánlanám a szülőknek. Mi nagyon szerettük, mert aranyos versikék is voltak minden egyes ellentétpárhoz, nem csak szavak, valamint a rajzai is sokkal szebbek, kedvesebbek számomra ennél a kiadásnál.

tollacska
Nagy Diána: Könnyű, nehéz

Muris figurákkal érzékelteti az ellentétpárokat. Nekem a hangyás oldal tetszett legjobban.