Sixty ​Five Hours (Sixty Five Hours 1.) 55 csillagozás

N. R. Walker: Sixty Five Hours N. R. Walker: Sixty Five Hours N. R. Walker: Sixty Five Hours N. R. Walker: Sixty Five Hours

Cameron Fletcher and Lucas Hensley are advertising executives who have Sixty Five Hours to pull together the campaign of their careers.

Sixty Five Hours to get along. Sixty Five Hours to not kill each other. Sixty Five Hours to fall in love.

ASIN: B08H8D8STJ · Felolvasta: Nick J. Russo
208 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781925886276
208 oldal · ASIN: B012UQUQXC

Cameron Fletcher · Lucas Hensley

_Eriii>!
N. R. Walker: Sixty Five Hours

Ez annyira jó volt. Könnyed, nagyon jó írásstílusba megírva, vicces, tele érzelemmel. Két eszméletlen jópofa szereplővel, hatalmas kémiával köztük. Mi kell még? Rettenetesen élveztem. Nemegyszer hangosan kacagtam Lucason. A láb fétisén meg kuncogtam rendesen. Cameronnak meg egyem meg a drága szívét, kis morcos mackóm. Annyira szuper volt a zokni mániája. Ha olvasnál egy igazán vicces forró könyvet két szuper pasiról akkor ez nagyon ajánlós.

loveQhuay>!

O igen!
Nagyon is igen!

Emberek, igy kell megirni egy eletszeru, romantikus, erzelmekkel es kemiaval teli, M/M konyvet! Le a kalappal.

Van egy meleg, Lucas nevu sracunk aki profi modon nyomja a munkajat, es mindenki elott buszken felvallalja hogy o igen is meleg.
Aztan van egy Cameron-unk, aki az apja beosztottja /nem mellesleg Lucas munkatarsa/, es akirol senki nem tudja hogy meleg vagy hetero.
Ok ketten, hala Cameron apukajanak, kapnak egy jo kis munkat, amire 65 orajuk van, vagyis pentek delutantol hetfo reggelig /akkor lesz a meeting/. Lucas ugy hiszi hogy Cameron utalja ot, ezert nem som jora szamit.
Es a vicc az egeszben, ovszerekkel, dildokkal, sikositokkal es egyeb finomsagokkal kell foglalkozniuk.

Es igen. Ha munka van akkor CSAK a munka. Lucas mar csak ilyen ;)

IMADTAM. DE NAGYON.

Annyira erzelmes, annyira eletszeru, es annyira aranyos volt az egesz. Folyton vigyorogtam.
Es ami plusz; nem az a fajta „nekidontelek a falnak es orakig meg sem allunk addig b*szlak” es nem is a „o istenem gyere es tegy a magadeva” meg egyeb finomsagok es csunya beszedek. Nem-nem.
Jo, nem mondom, hogy nem beszelnek csunyan mert na, nincs olyan ember, de ez a normalis, sot, nagyon normalis kategoria.

Annyira jo volt awww :)
Orulok hogy ratalaltam es elolvastam.
Lezart tortenet, de annyira a szivemhez nottek, hogy meg olvasnek roluk.

+ a lab es zokni fetisuk uhhh :D MEGHALOK RAJTUK.

N. R. Walker: Sixty Five Hours

Szinte biztos voltam benne, hogy szeretni fogom ezt a könyvet, de kétségkívül tartottam az erotikától. A történet első felében szinte nem is igazán volt semmi belőle, csak utána – akkor viszont rendesen. Valószínűleg az előtte történtek miatt jó hangulatba kerültem, vagy most el tudtam tekinteni a mennyiségtől, a lényeg mégis az, hogy annyira nem zavart a dolog. És valahogy ki kellett engedni azt a rengeteg felgyülemlett feszültséget. :D
A főszereplőket nagyon imádtam, miattuk volt ennyire humoros, fiatalos, lendületes és őszinte a regény. A szórakoztató beszélgetések és produktív tervezgetések változatossá tették azt a bizonyos 65 órát, a végeredményt pedig abszolút imádtam!
A srácok aranyosak és felvállalják, ha hibáznak – utóbbit értékelem a leginkább –, rengeteg örömöt okoztak nekem olvasás közben, ráadásul olyan gördülékenyen lehet haladni, hogy akár egy lendülettel be is fejezhető. Cameron apjának a szemszöge pedig egy kincs, örülök, amiért azt is megírta a szerző. :))

Cync>!
N. R. Walker: Sixty Five Hours

Hangulatomtól függően néha előfordul, hogy dobom félre a megkezdett könyveket, és csak valami egyszerű, nyugis könyvre vágyom, mindenféle világmegváltás nélkül. Ez pont egy ilyen.
Rövid, aranyos, gördülékeny, nagy drámáktól mentes, szerethető karakterekkel és humorral, érzelmekkel.
Lucas stílusát bírtam a legjobban, és Cameront is szerettem a mintás zoknijaival :D Egymáshoz pedig tökéletesen passzoltak. A marketintervek nagyon ötletesek voltak!
Nagyjából a könyv kétharmadáig még úgy állt, hogy 5* lesz ebből, de ott kissé átcsapott szexmaratonba, amit sajnálok. A kevesebb néha több, és most kicsivel kevesebb jobb lett volna. Legalábbis én ide soknak éreztem. Örültem volna, ha ott is inkább a történet valamivel kidolgozottabb. Ettől függetlenül igazán szerethető, megmosolyogtató, remek kikapcsolódás!

anemona P>!
N. R. Walker: Sixty Five Hours

Nagyon helyes, kedves, pörgős, romantikus. Időnként egy kicsit túl sok is a jóból, de nálam ez igazán hangulat kérdése. Nem is húzom tovább az időt: tetszett, csak az egyensúlyra kellene jobban figyelnie a szerzőnek.

NightStar>!
N. R. Walker: Sixty Five Hours

Ez nagyon jó volt. Cameron és Lucas nagyszerű páros. Az elején azt hittem, Cameron lesz a domináns, a hetero, aki fel sem ismeri, hogy nem az. Majd elég hamar koppantam, mert nem erre számítottam. Ami egyáltalán nem baj, sőt. :)

Nagyon humoros kis történet két reklámszakemberről, akik nem veszik észre, mennyire passzolnak egymáshoz, míg nincs egy közös megbízatás.

Nagyon aranyosak voltak a szülők is, hiába tartott Cameron annyira tőlük.

A végére valóban nagyon sok szexjelent zsúfolódott, de nem volt ezzel semmi gond.

Mariann_Czenema P>!
N. R. Walker: Sixty Five Hours

Tegnap este + ma reggel olvastam el, alig 4 óra alatt :) Cukeráj kis regény volt, a főnök „egyenes” fiáról és gay jobbkezéről, akik kénytelenek együtt dolgozni egy szexi kampányon. Repkednek a nagyszerű és szokatlan marketing ötletek, viszont a kényszerű együttlét alatt kiderül pár fétis és féltve őrzött titok.
(A borító hülyén néz ki a zoknikkal, viszont ahhoz kapcsolódik a legtöbb poén, amin vinnyogva röhögtem.)

CsepAdri>!
N. R. Walker: Sixty Five Hours

A cukiság faktort olyan erősen ütik :))
A zokni mániát tökéletesen megtudom érteni :)
Kedvem támadt beszerezni Cameron-féle zoknikat a sok csíkos és mintásom mellé :D

Fairymysz>!
N. R. Walker: Sixty Five Hours

Imádtam. Édes, szexi, humoros volt a történet. Olyan jókat kuncogtam a srácokon, különösen Cameron zoknimániáján.
Lucast és Cameront egyszerűen egymásnak teremtette az ég. Pont annyiban különböznek egymástól, hogy ezek a különbségek kiegészítsék őket és így lesznek ők ketten egy egész. Imádtam a családjaikat, az egész szituációt. Még a dráma is, ami volt kellett bele.
A melegbáros jelenet pedig hú, hát az nagyon forró volt, annak ellenére, hogy semmi sem történt. Imádom az ilyet.

A kis karácsonyi kiegészítő novella pedig cseresznye a torta tejszínhabjának tetején. Ilyen édes ötletet, ami Lucas fejéből kipattant.
Nem véletlen szeretem ennyire N. R. Walker könyveit.

meteoritastar>!
N. R. Walker: Sixty Five Hours

A könyv fülszövegét elolvasva nem volt kérdés, hogy meg kell ismernem ezt a történetet.
De csalódtam. Nagyot.
Hiányzott a srácok első találkozása, az első benyomások, az , ahogy utánna alakultak a dolgok közöttük. Ezek a pillanatok nélkül hiába volt aranyos, érzéki a történet, de kevés volt. Nem volt teljes. Hírtelen belecsöppentünk a történet közepébe. Így a srácokat se imerhettem meg teljesen, távoliak voltak. Az a pár visszautalás semmi volt. Nagyon sajnálom, mert egy remek könyv lehetett volna.

SzRéka P>!

I sat in my office trying not to watch him.

Dilaida P>!

He cleared his throat, and I realized I'd been caught checking him out. I gave him a casual shrug, acknowledging my wandering eye, but certainly didn't apologize for it.

15. oldal, Chapter Two

Kapcsolódó szócikkek: Cameron Fletcher · Lucas Hensley
SzRéka P>!

„How much money per week would you spend on these products?”
„Ten bucks.”
„Fifteen.”
„Twenty.”
„Fifty!”
„Liar.”
„I'm an over achiever!” the guy defended himself.

Chapter 5

„What about your socks?”
„Oh,” I said with a laughed. „I got some for me too!”
„Who'd you get?” he asked, his eyes shining and curious.
Grinning, I dipped my hand back into the bag and pulled out my socks dramatically.
„Han Solo and Chewbacca!”
„No way!” he gasped, excited.

Chapter 12

Kapcsolódó szócikkek: Cameron Fletcher · Chewbacca · Han Solo · Lucas Hensley
Amren>!

See, selling ice to Eskimos. Really, it was what I was born to do.

SzRéka P>!

„You can't have them,” I said again. „They're mine!”
He laughed. „Pleeeeeeease,” he begged and batted his eyelashes.
„Not even the dazzling powers of the almighty Cameron Fletcher will make me give in,” I warned him with a laugh. „The Han Solo and Chewbacca socks are mine.”

Chapter 15

Kapcsolódó szócikkek: Cameron Fletcher · Chewbacca · Han Solo · Lucas Hensley
Amren>!

Watching them was like watching water and oil do the impossible.
They mixed.

SzRéka P>!

First, Cameron broke my gay-dar, then he turned me into an emotional sap.

Epilogue

Kapcsolódó szócikkek: Cameron Fletcher · Lucas Hensley
Dilaida P>!

I never get my ambitions mixed up with my capabilities.

36. oldal, Chapter Five

SzRéka P>!

Resisting the urge to scream, I pulled at my hair, took another deep breath and counted to ten. First in English, then in Spanish.
And then in French.

Chapter 10