A ​szerelem világítótornya / Karácsonyra téged kérlek 1 csillagozás

Muriel Jensen – Marilyn Pappano: A szerelem világítótornya / Karácsonyra téged kérlek

Muriel ​Jensen: A szerelem világítótornya
Joe Carpenter karácsony előtt érkezik a Csendes-óceán partján fekvő amerikai kisvárosba. Joe sikeres autótervezőként nem sok időt hagyott a magánéletre. Amikor ráébred, hogy a pénz nem boldogít, lelkészi pályára tér. Új állomáshelyén előbb szobát kell bérelnie abban a szállodában, amelyet a megözvegyült Maribeth vezet. Joe tudja, hogy ő az az asszony, akire mindig is vágyott. Bár a férfi olyan érzéseket szabadít fel benne, amelyek az elmúlt években a szíve legmélyén szunnyadtak, Maribeth nem tud feloldódni. Hol szenvedélyesen csókolózik vele, hol hideg távolságtartással kezeli. Tudja, hogy szereti a férfit, gyásza miatt mégis bűnként éli meg új vonzalmát. Amikor szenteste a szálloda lakói összegyűlnek a régi világítótornya tövében, ámulva figyelik, hogy a karácsony tiszteletére gyújtott fény újra utat mutat az úton járóknak – és a révbe érőknek is…

Marilyn Pappano: Karácsonyra téged kérlek
Grand Springs városában az… (tovább)

Harlequin Magyarország, Budapest, 2003
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9635371438 · Fordította: Bilik Péter, Kálló András

ZsuZsanna5>!

Joe megdörzsölte az arcát. Hirtelen a hajótöröttek teljes magánya zúdult rá. Az égre emelte tekintetét, és kitárta a karját. – Rendben van, elismerem, egy kis segítségre lenne szükségem. Ő nem lelki támogatásra és biztonságra vágyó fiatalasszony, hanem egy megsebzett nőstény oroszlán, aki egyáltalán nem örül se Neked, se nekem. Tehát vagy csodát teszel, és megmutatod az arcod, hogy jobb belátásra térítsd, vagy engem vértezel fel még több erővel és nyugalommal. Kezdem érteni, miért adtad ezt a két hét szabadságot – mosolyodott el. – Maribeth Cummings megtérítése nem olyan feladat, amit a szolgálat mellett teljesíteni tudnék.

41. oldal, 3. fejezet

Carole Mortimer – Miranda Lee – Michelle Reid: A karácsonyi látogató / Felmelegített szerelem / Békából királyfi
Karen Rose Smith – Karen Templeton: Karácsonyi készülődés / Kedves Mikulás!
Sarah Morgan – Kimberlex Lang – Kate Hewitt: Minden jó, ha a vége jó / Szex az exszel / Az elvarázsolt kastély
Christine Flynn – Holly Jacobs – Carole Mortimer: A csendestárs / Karácsonyi várakozás / Téged kérlek karácsonyra
Marion Lennox: Karácsony a kastélyban
Debbie Macomber – Merline Lovelace – Anne Mather – Linda Turner: Ha eljő a karácsony / Fenyőillatú éj / Fehér karácsony / A karácsonyi gyermek
Sondra Stanford – Naomi Horton – Deloras Scott: Örökzöld remény / Álmaink szárnyán / Kártyán nyert boldogság
Sarah Morgan: Kis karácsony, nagy szerelem
Kate Hardy – Joanna Neil – Stella Bagwell: Jéghercegnő / A legszebb karácsonyi ajándék / Különleges találkozás
Helen Brooks: Boldog karácsonyt, Mrs. Carter!