See ​Me After Class 1. (See Me After Class 1.) 1 csillagozás

Munyu: See Me After Class 1.

Yuuki's scored a full scholarship to a very prestigious school. The only catch? A ditzy teacher's error means he now has to crossdress to keep his real identity a secret! Will Yuuki pull it off… or will he be pulled to pieces by a cute, curious classmate?

Eredeti cím: 朝まで授業Chu! (Asa Made Jugyou Chu!)

Eredeti megjelenés éve: 2008

Project-H, 2013
200 oldal · ISBN: 9781934129722 · ASIN: 1934129720 · Fordította: Steven LeCroy · Illusztrálta: Munyu

AuSS>!
Munyu: See Me After Class 1.

Először az OVA verzióval találkoztam, még 2012-ben. Jót szórakoztam rajta. Vártam hogy folytassák (, akkor még úgy voltam vele: amiből van anime, azt nem olvasom el. Szörnyen hülyén gondolkodtam, lusta voltam kibogozni az angol szöveget. Nyelvtudásom szerencsére kicsit javult, s rá is jöttem: nagyobb részüket nem szokták végig adaptálni, vagy át szokták írni. Most már a mangákat részesítem előnyben – ennyit változik az ember ízlése két év alatt).
Akkoriban nagy vita volt azon, hogy ez most hentai vagy sem?, mert ecchi-nek elég erős volt (legalábbis egyesek szerint).
Most, mivel volt egy 20%-os BookDepós kuponom, gondoltam, akkor már megveszem a két angolba ültetett kötetet.
A fordításban nem tetszett, hogy a -san, -sensei elmaradtak, s Miss-, Mrs.-re változtak, de a szöveg elég egyszerű nyelvezetű volt, így nem panaszkodom rá. A képi nyomtatás viszont gyenge, van ahol elvesztek a részletek (, összehasonlítva a mangafox-os verzióval).

Magát a történetet pár mondatban össze lehet foglalni (, azon kívül, hogy Yuuki a folyosón véletlenül mindig betakarózik Risa-val, mint részeg ember a biciklivel), a manga a fanservice körül forog. Ám szórakoztató, vicces, nem lehet nem szeretni (, igaz az OVA kicsit jobban tetszett, sokkal mozgalmasabbak voltak a képsorok – vizuálisan jobban ingerelte az ember érzékszerveit :P).
A rajzolás: aranyos (a 2007 körüli animék bociszemű karaktereire emlékeztet). Letisztult, szépen kidolgozott képek. Ráadásul elsőkötetes mangaka!

See Me After Class sorozat · Összehasonlítás