A ​sziget vadásza (Sorsfészek 1.) 8 csillagozás

SORSFÉSZEK
A ​hely, ahol az élet átalakul vállalt sorssá.
Ahol az erők táplálhatnak, de el is pusztíthatnak.
Kész vagy szembenézni vele?

Mit tennél, ha kiszakítanának a saját világodból és átdobnának egy másikba?
Ha kiderülne, hogy egy velejéig gonosz és ártó energiahasadékot akarnak veled bezáratni, ami csaknem elpusztít egy egész szigetet?
Mert te vagy a vadász.

Mit tennél, ha közben meg akarnának ölni?
Ha rájönnél, hogy előtted már többen meghaltak és mindez nagyon régre nyúlik vissza?
Mert a múlt nem halt meg.

Muszáj lesz a végére járnod, ha életben akarsz maradni.
Ehhez még képzelj hozzá három ál-apát, egy tehetséges és nem kevéssé vonzó suhanótervezőt, egy lendületes boszorkányt, néhány meglehetősen rusnya és vérszomjas koboldot, pár szellemet, egy óriásfát és egy okos kutyát.
Elképzelted?
Akkor már van sejtésed arról, hogy Lena mibe keveredett…

Legendák, nyomozások, titkok és… (tovább)

Mindenség, Budapest, 2019

Pulsatilla>!
Munkácsi Gabriella: A sziget vadásza

Nagyon szeretem ezt a könyvet. Jók a szereplők, színesek, kidolgozottak, érdekesek. A történet pergő és izgalmas.
Ez egy szuper jó ifjúsági , fantasy regény első része, amit sajnos a könyves boltokban általában rossz helyre pakolnak ( pl.:ezoterikus könyvek).
Szívesen lennék a sorsfészek vendége néhány napra.

Nikolett_Mangó>!
Munkácsi Gabriella: A sziget vadásza

Egy igazán különleges és izgalmas könyv, amit nem lehet letenni. Engem mélyen megérintett és nagy felismeréseket hozott! Szívből gratulálok az Írónőnek és nagyon várom a folytatást!

Tóthné_Sántha_Zsuzsa>!
Munkácsi Gabriella: A sziget vadásza

Gabi minden könyve egy LélekUtazás Önmagadhoz Önmagadba amíg olvasom egy külön Világba kerülök, megszűnik számomra minden más és hirtelen ott vagyok abban a VarázsVilágban. Köszönet és hála érte!
Anyukám kedvenc írója, és most már kedvenc könyve is!

Habók P>!

Holnap mindig lesz – felelte Slim –, a mi dolgunk az, hogy megérjük.

Levesteknos>!

– Nem viszlek ki- ismételte meg Mac.
Ahogy az arcát néztem, tudtam, hogy komolyan gondolja. A mindenit! Pedig mosolyogtam rá, rajzoltam neki, ám úgy tűnt, a kezdeti hatás, amit még a hátsó irodában láttam rajta, rövid életűnek bizonyult.

Levesteknos>!

-…Nem eldugni kell azt, aki vagy, ami benned van, hanem szégyenkezéss nélkül megélni! Nézd, nem vagy királynő alkat. Tündérke sem, és az az igazi szépasszony sem leszel soha. Te a lágysággal kevert keménység, az ésszel összerakott akarat vagy. Nem kecses, de mozgékony, hajlékony. Nem lehengerlő, de ragyogó. Olyan vagy, mint a kék hold az égünkön…

Levesteknos>!

Tetszett a kisimult arca, hátrahajló nyakának íve, feszültségmentes vállai… és hosszú ujjú, erős kezei, melyek tenyérrel felfelé békésen pihentek az oldala mellett. Elmosolyodtam a gondolatra, hogy vajon mit szólna, ha kapna egy saját alvó önmagát ábrázoló rajzot.
– Khmm… – köszörülte halkan a torkát Arthur.
Egyre szélesedő mosollyal fordultam felé.
– Nézd el nekem, hogy bámészkodom – súgtam. – Még nem volt alkalmam átélni, milyen az, amikor egy férfi alszik mellettem.
– Ráadásul nem is horkol – súgta vissza vigyorogva Arthur.

Sorsfészek sorozat · Összehasonlítás