Mund Katalin (szerk.)

Galaktika ​363 XL 3 csillagozás

Mund Katalin (szerk.): Galaktika 363 XL

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A művek szerzői: Jack Vance, Varga Csaba Béla, Gregory Benford, Andrej Iljics Dajcs, Kurd Lasswitz, Gárdonyi Géza, James E. Gunn

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Galaktika XL Metropolis Media

Metropolis Media, Budapest, 2020
202 oldal · puhatáblás · Fordította: Nemes István, Sarkadi Zsuzsanna, Varga Csaba Béla, Fedina Lídia · Illusztrálta: Gergely László

somersby>!
Mund Katalin (szerk.): Galaktika 363 XL

Most kerítettem sort a júniusi magazin olvasására.
Jack Vance A kiépített ügynök Ez egy pörgős és még talán azt is mondanám izgalmas történet két részben volt olvasható. Ez egy 1961-es novella de, ez nem érződött rajta remélhetőleg a fordításnak is köszönhetően!
Varga Csaba Béla Halálfa árnyéka Nehezen vettem fel a fonalat de , már akkor éreztem hogy nem szabad feladnom! Ajánlom ha csak egy novellára van valakinek ideje akkor ez legyen az.
Gregory Benford Hölgy rókával Elgondolkodtató történet egy különleges idegi, érzelmi kapcsolatról. Igen van benne róka is.
Andrej Iljics Dajcs Borzasztó Nehéz gyerekkor ez a főszereplőnek is kijutott….Horror …
Kurd Lasswitz Az álomgyáros A szerelmeseknek nincs akadály vagyis van….Melyik a jobb aludni vagy álmodni? 1886-ban született a novella és vicces is!
Gárdonyi Géza Az Istenvér Mi történik akkor ha elkészül az örök élet szérum?? Igen kihozza belőlünk a legrosszabbat..
A képregény a Kék hold völgye 2 része.
Ez a szám ügyesen egyensúlyozott az akció és a borzalom között megspékelve humorral.