Mund Katalin (szerk.)

Galaktika ​361 XL 4 csillagozás

Mund Katalin (szerk.): Galaktika 361 XL

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A művek szerzői: Dave Howard, Bodor Áron, Jerzy Żuławski, Carlos M. Federici, Makszim Varanov, Holló-Vaskó Péter, Solymár András, Arthur Leo Zagat

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Galaktika XL Metropolis Media

Metropolis Media, Budapest, 2020
202 oldal · puhatáblás · Fordította: Sarkadi Zsuzsanna, Sándor Gábor, Szente Mihály, Nemere István · Illusztrálta: Csordás László

somersby>!
Mund Katalin (szerk.): Galaktika 361 XL

Összevártam a három részes írást…
Dave Howard: Űrszemétszedők A cím megfogott azért is döntöttem úgy egyben olvasom el, nem ezt vártam. Más de, jobb lett. Realistának tűnik igaz nem olvastam utána hogy mennyire pontosak az adatok. Így utólag de, olvasás közben is két mű villant belém. Az egyik a Randevú a Rámával míg a másik Asimovtól – Törődik-e a méh…Az írót megjegyzem olvasni kell még tőle!
Carlos M. Federici: Mikor a virágok nyílnak Melankolikus történet és az örök tavasz.
Rövid történet. De , éppen ennyi kell.
Bodor Áron.: Téri álom Ismét egy rövidke írás hasonló az előbbihez szomorú és aktuális.
Makszim Vaganov: A ˝vámpír˝ Stalker történet és jobban megfogott mint a múlthavi.
Nem leszek rajongó . De, kezdem érteni hogy ítt nincs magyarázat.
Holló-Vaskó Péter --Solymár András: Beszélnük kell Egy ˝túlvilági˝történet Végre egy mulatságos történet már amennyire a túlvilág lehet …csattanóval.
Isaac Asimov (képregény) Parányi eltérés: Ismét vicces. Kell ilyen de nagyon…
Arthur Leo Zagat: A Merkur óriás kupolája A mű 1932-es így tudom elképzelni a ponyvát vannak benne gonosz marslakók dolgozó vénusziak és zsoldos merkúr lakók. Persze emberek a főnökök és beindul a harc.
A többi írás a szuperbomba eléggé sokkoló hogy már atom sem kell és városokat lehet leradírozni..Elektromos akkumulátorok visszahasznosítása bizonytalan..Kortárs színházi előadás…Az holdi kupolavárosok építésének nehézségei és fenntarthatósága….vagy inkább fenntarthatatlansága.
Interjú a STALKER regény íróival hm….óriási irodalma van rengeteg kötettel.
A 9. Star Wars film…legalább tudom hogy miről is szól.(ne ne higgyétek ez az írás annál sokkal jobb mint egy szimpla leírás)
Ez a magazin jobban tetszett mint az előző havi csak kevés az irodalom.
Tudom még itt van a két részes Jerzy Zulawski : Ezüstös mezőkön regénye. Amikor ilyen régi több mint 100 éves művekbe botlok örülök nekik hisz a régi galaktika magazinokban annyi utalás leírás foglalkozott velük és sóvárogtam hogy miért is nem jutok hozzájuk nos most kiadják őket Ennek örülök.