Látom, ​ha hiszem 0 csillagozás

Újabb dalszövegek 2007–2014
Müller Péter Sziámi: Látom, ha hiszem

„Sokan írnak körülöttem verseket, de nagyon kevés költőt ismerek. Aki költő, az akkor is költő, amikor éppen dalszövegeket ír, sőt akkor is, ha nem ír, csak figyeli a világot. Mert ” Mindenki tudja, mi az ábra, Mindenki tudja, mi a halál" – csak nehéz érvényesen beszélni erről. Sziáminak megy. Jó hallgatni, jó olvasni." (Tóth Krisztina)

„Ne is próbáld meg elképzelni a magyar underground művészet történetét Müller Péter Sziámi nélkül! Hogy miért ne? Mert összeomlana az egész. Az éneke, a dalszövegíró és a filmrendező Müller Péter Sziámi műfajonként is teljes kult-életműveket hozott létre. Itt pedig most éppen a költészete csatlakozik hozzájuk.” (Kemény István)

„A költészet és a rock&roll alapvetően nem idegenek egymástól. Sőt vannak alkotók, akiknek az életművében kifejezetten különleges édestestvérek. Gyerekek a fel nem növő fajtából. Számomra Müller Péter Sziámi művészete is ebben a játékos dualitásban rejlik.” (Kiss Tibor, Quimby)

Kossuth, Budapest, 2014