Aranyfonál 30 csillagozás

Kapcsolat a szellemvilággal
Müller Péter: Aranyfonál

Harminchat ​éve vagyok egy szellemvilágbeli Mester tanítványa. 1980. február 16. óta találkozunk, rendszeresen. Mindaz, amit gyerekkoromban hittem, amiről csak könyvekben olvastam, valóra vált és életem része lett. Mesterem és barátom nem földi testben él. Tanít, tanácsol, vezet és szeret. Legerősebben a Kígyó és kereszt, és a Jóskönyv megírásában segített a sugalmazásaival. Most látta időszerűnek, hogy részletesen beszéljek róla, találkozásunk történetéről, és főleg a tanításairól. Arra kért, adjam tovább. Az Aranyfonál gondolatból és szeretetből van sodorva. A magasból engedik le, és el kell érjen mindazokhoz, akik életük értelmét keresve felnyúlnak érte. Minden írónak a saját élete és tapasztalata adja művei nyersanyagát. Az enyém a csoda, amelyről igyekeztem egyszerűen és érthetően írni. Ez a könyv a lélek halhatatlanságáról szól. És mindazokról a művésztársaimról és példaképeimről is, akik felismerték a szellemvilággal való összeköttetés jelentőségét. Onnan jöttünk, oda… (tovább)

Rivaldafény, Budapest, 2016

Mariann_ P>!

Müller Péter: Aranyfonál Kapcsolat a szellemvilággal

Elsősorban minden tiszteletem az íróé, aki ebben a furcsa világunkban felvállalja egy ilyen könyv megírását.
Mindenképpen elgondolkodtató, hiszen racionális világunkban jócskán akad olyan, amit sehogyan sem tudunk megmagyarázni, mégis működik.
"Aranyfonál… szeretetfonál
Micsoda kötelék
Tragédia, ha elszakad "
Létezik-e természetfeletti világ?
Létezik-e halhatatlanság ?
Felmerülhet bennünk, hogy „gátlás nélkül és az elszámolástól való félelem nélkül az emberek egymás torkának esnek, hiszen mindent szabad ” , de ezt már nagypapám, aki 1896-ban szüetett is megfogalmazta. Kell egy kontroll, egy visszatartó erő, ami kordában tartja az embert.
Aztán azt , hogy ez mi, azt mindenki eldöntheti saját maga.
Müller Péter a szellemvilággal való kapcsolatát mutatja meg nekünk ebben a könyvében.
Kereshetünk mi is jeleket, akár jöhetnek is, de nem biztos, hogy észrevesszük.
Nehéz olvasmány, nem is értettem minden részét, talán 60 évesen még nem jutottam el oda, hogy meg kell értenem.
Biztos vagyok benne, hogy nem dugom el más könyvek mögé, vagy elérhetetlen magasságba a polcomon , lehet , hogy évek múlva, de biztosan találok még új össszefüggéseket benne.

somogyiréka>!

Müller Péter: Aranyfonál Kapcsolat a szellemvilággal

Nagyon régen nem olvastam ilyen művet. Ugye ez lenne az ezoterikus műfaja, vagy mije? Egy ideje messze is kerülöm a könyvesboltokban ezt a részt, eléggé vörös posztó lett nekem a sok kínálattal, vigasszal, hókuszpókusszal. Totálisan és maximálisan realista vagyok a szó abszolút értelmében. I love reality. Ehhez képest most mégis végigszánkáztam ezen a művön, apu említette a minap, aztán mielőtt nagy hangosan elkezdtem volna hadakozni, hogy miért is inkább árt, mint használ..gondoltam akkor előbb elolvasom. És isten lássa lelkem az elejét fel is faltam, odáig amíg főleg művészetről, kultúráról, irodalomról szól, amikor okosan példálózik egy-egy mesterművel, szóval ott tanultam. Vártam az estét, hogy együtt lehessünk. Félretettem az összes rosszízű pletykát az ilyen menő „gurukról”, nem néztem a többszázezres (milliós)hálivud mosolyt a fotókon, nem ám..stbstsbstb..bár be kell, hogy valljam, végig azt éreztem, amit olvasok már más köntösben 123-szor leírta, sebaj..biztos, azt hiszi, gyorsan felejt az olvasó.
Annyit tudtam róla, hogy van egy test nélküli Mestere. Kíváncsi voltam, mit ért a fogalom alatt. Úgy 20-21 éves korom körül a Szellem Búvárok belőlem is médiumot akartam nevelni, nos kíváncsi voltam, miről is maradtam le, na mert annak idején is erős viszolygást váltott ki belőlem az egész..Tudtam, csak rá kéne gyúrni és nyitott lehetnék „felfele”…de már akkor éreztem, noha tényleg nagyon rosszul voltam és sürgős segítségre lett volna szükségem..soha nem tudnék ilyen látszatvilágokban valódi nyugvó pontra lelni. Még akkor is, ha „léteznek”. Ennél nekem pontosabb tanítás kellett, amit csakis egyféleképpen lehet érteni és slussz, ami mindenki számára elérhető, nyitott, ami nem egy kiválasztott csapat privilégiuma.
Szóval, mielőtt túlságosan belemelegednék..nekem éppen elég ez az én, akinek hiszem magam, mint „szellem”, sőt túl sok is..Bőven elég, hogy belőle merítek, minek ezt még százféle árnnyá multiplikálni. És hálát adok a nem tudom,kinek, hogy 20 évesen éreztem, az utam, majd pont az ellenkező irányba fog fordulni, nem „felfelé”, az én által kivetített sejtelmek felé, hanem a saját lényem forrása felé. Itt egyre kietlenebb a tér, nem súg senki, nem fogják „angyalok” a kezem, nem kínál senki se szeretetet, sem aranyfonalat sem semmit. Itt sincs semmi, amit áruba lehetne bocsátani, még tanítás sincs.
Anyám februárban meghalt, amikor elment „kértem”, hogy szóljon, üzenjen. Ám azóta „esze ágába sincs” képzetekkel becsapni engem, hanem az elme számára a teljes sötétségbe vezet. Nem fáraszt azzal, hogy majd találkozunk, mert el sem váltunk.
MP számomra azért árt, mert elvezet önmagamtól. Vigaszt kínál, fájdalomcsillapítót, sebtapaszt. Elképzelek egy MP-t aki ezt az egész szellemi hacacárét a kukába dobja bele, csáó-t mond Mesternek és csak önmaga marad..Ott lenne érdekes. Még van pár éve erre.

Molu P>!

Müller Péter: Aranyfonál Kapcsolat a szellemvilággal

Értékelem, hogy Müller Péter írt e témában is – halál, egyéb dimenziók, szellemi világ, igazi elhatározás kell hozzá és bátorság, hiszen nem nagy befogadó közönsége van ezeknek a kényes témáknak. Viszont keveseltem a mondanivalót, főleg, hogy a mestere kijelentései többezer oldalon rögzítve lettek. A könyv végén említést tesz, hogy remélhetőleg lesz folytatása a könyvnek.

StAngela>!

Müller Péter: Aranyfonál Kapcsolat a szellemvilággal

Eredetileg a bátyám kérésére kutattam fel a könyvtárban, neki is vettem ki. Aztán mivel ő nem ért rá, így úgy döntöttem belekezdek. Aztán jött a megdöbbenés, hogy ez nem egy szimpla Müller könyv. Sőt, hogy olyasmiről is ír benne, amit én magam is átéltem. Aztán elmagyarázta, hogy mi is történt velem több ízben, én meg csak néztem a lapra, hogy: Akkor most mi van?!
Még most sem egészen értek mindent, amit közölni akart, de azt már tudom, hogy butaság harcolnom azzal, aki valójában vagyok. És hogy nagyon szerencsés vagyok, amiért voltak olyan pillanataim amikor valóban az lehettem, aki vagyok. Hogy mindent az öröm uralt és nem léteztek se emberek, se vágyak, se érzések csak a létezés. Remélem meg fogom még ezt tapasztalni.
Hálás köszönetem az írónak, hogy mindezt szavakba öntötte és világossá tette számomra! Bízom benne, hogy a folytatás nem sokáig várat majd magára. :)

Brigitta_Bogdán>!

Müller Péter: Aranyfonál Kapcsolat a szellemvilággal

Életem egyik legmeghatározóbb könyve. Konkrét „aha-élményeim” voltak közben.

koximaci>!

Müller Péter: Aranyfonál Kapcsolat a szellemvilággal

Nem annyira egyszerű mű és kevésbé lehet önmagunkról tanulni általa de fontos mondani való van benne arról hogy nem vagyunk egyedül és hogy lazán vegyük a dolgokat!

giannijulie>!

Müller Péter as usual.

Katan>!

Egy küzdelem addig nemes és tiszta, amíg a harcoló felek tudják, hogy a győzelemmel, éppúgy, mint a vereséggel, el kell számolni valahol.
Isten előtt.
Vagy önmagunk előtt.
És a számadás fontosabb, mint a győzelem.

Katan>!

Mert a látvány változik. A földi létben ritkán szépülnek meg a dolgok. Inkább elhervadnak. Megráncosodnak. Megvénülnek. Megcsúnyulnak. Tönkremennek. Elvesztik arcukat. Ezért fontos, hogy azt szeresd, amit érzel. És téged is az szeret, aki érez. Nem tudtad?

Zsonyka>!

Azt mondta, a szellemi világ törvénye, hogy tilos a ráhatás, mert éppen a felelősséget, a szabadságot, és a döntéssel járó szellemi fejlődés lehetőségét venné el a másik lélektől.

Zsonyka>!

A próbatételek sorsszerűen állnak elénk.Úgy is kell fogadni őket.Mint hasznos, gazdagító, lelkünk fejlődését elősegítő folyamatokat.

Zsonyka>!

Senki sem ragadhatja ki magát semmiféle ráhatásra a Fejlődés Törvénye alól, és nem emelkedhet magasabbra, mint eddigi életei során elért szellemi nagysága.

Katan>!

Ami lentről véletlennek tűnik, fentről sorsszerűnek.

kanfti P>!

Tanuljatok meg őszintének lenni magatokhoz, akkor talán másokhoz is sikerül.
Tanuljátok érinteni lelket Lélekkel, szeretetet Szeretettel, sugárzást Sugárzással.

Zsonyka>!

Menni körbe-körbe, inkarnációról inkarnációra, s nem venni észre, hogy olyan falnál tapogatunk, ahol már sokszor jártunk, és olyan lépcsőkön és akadályokon bukunk meg, amelyeken már számtalanszor megbuktunk.
Aranyfonál nélkül így működünk.

Kinga1976>!

A földi létben ritkán szépülnek meg a dolgok. Inkább elhervadnak. Megráncosodnak. Megvénülnek. Megcsúnyúlnak. Tönkremennek. Elvesztik arcukat. Ezért fontos, hogy azt szeresd, amit érzel. És téged is az szeret, aki érez.

Kinga1976>!

Az igazságnak az a természete, hogy a fennálló hatalmat és hitrendszert veszélyezteti.