Barangolások ​a Mecsekben 4 csillagozás

Müller Nándor: Barangolások a Mecsekben

Séták, kirándulások, bakancsos túrák a Mecsekben. A kötet segítségével a hegységet átszövő turistautakat ismerhetik meg a kedves olvasók. Az érintett helyek nevezetességeit, műemlékeit, mondákat, hasznos információkat ismerhetnek meg a könyv hasábjain. A 236 színes fotó kiválóan illusztrálja mikor, merre járunk, és milyen látnivalók várnak ránk. A Mecsek turistaútjainak összhosszúsága 760 km, ebből a könyvben közel hétszázat barangolhatunk be. A túraútvonalakat a szerző az elmúlt években újra bejárta, így született meg a Barangolások a Mecsekben című könyv.

Magánkiadás, Pécs, 2009

szuzii>!
Müller Nándor: Barangolások a Mecsekben

Nagyon szép túraleírások, gyönyörű fotóval. Szeretném minden bejárni. Mecsek gyöngyszemei. :-)

rosa_canina>!
Müller Nándor: Barangolások a Mecsekben

Már több túraútvonalát bejártuk. Színes, informatív, használható, szeretem.

Pixelhiba>!
Müller Nándor: Barangolások a Mecsekben

Szépen megszerkesztett könyv kezdő és gyakorlott túrázóknak is, nehézségi és időbeli fokozatokkal, egyértelmű magyarázatokkal és utasításokkal, szép képekkel, és még fogni sem nehéz közben, de azért néha tovább is lehet menni, akkor meg a meglepetés ereje és az izgalom a fő, mert nincs olyan, hogy vége, mindig lehet balra-jobbra-le-fel kanyarogni.