Egy ​csipet gasztronómia angolul pincéreknek, szakácsoknak 0 csillagozás

Mónus Éva Anikó: Egy csipet gasztronómia angolul pincéreknek, szakácsoknak

"A ​Vigyél magaddal! sorozathoz tartozó Egy csipet gasztronómia angolul – pincéreknek, szakácsoknak füzet célja az, hogy dióhéjban megismertesse a szakma brit sajátosságait azokkal, akik a La Manche csatorna túloldalán próbálnának szerencsét a vendéglátóiparban. A kommunikációt elősegítő nyelvtani összefoglaló és a helyi gasztronómiát bemutató
rövid ismertetők mellett, kedvcsinálóként a brit kultúrát néhány életszerű szituáción keresztül mutatjuk be.
A szakma rejtelmeibe a vendégekkel közvetlenül találkozó Front-of-House és a háttérben, a konyhán dolgozó, de nélkülözhetetlen Back-of-House személyzet révén nyújtunk betekintést. Az egyes pozíciók ismertetése mellett jellemző párbeszédekkel igyekszünk még autentikusabb képet adni az iparágról. Mindvégig törekedtünk arra, hogy minél több helyszínt bemutassunk, ugyanakkor természetesen ez a kiadvány nem terjed ki az összes lehetséges élethelyzetre: inkább ízelítőt ad a vendéglátásból. Így – az egyszerűtől egészen az igen… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vigyél magaddal! - angol

Műszaki, Piliscsév, 2016