Shy ​boy 32 csillagozás

Egy vad musztáng megszelídítése
Monty Roberts: Shy boy Monty Roberts: Shy boy

A nemzetközi hírű suttogó, Monty Roberts televíziós műsoraiban és pillanatok alatt bestsellerré vált első könyvében már bebizonyította, milyen nagyszerűen tud kommunikálni a lovakkal, s szerte a világon sok ember láthatta személyesen is a „csatlakozás” módszerét népszerűsítő bemutatóit. Az azonban hihetetlennek tűnt, hogy szelíd módszerével egy vadlónál is sikert érhet el.

Monty azonban Nevada sivatagos fennsíkján, hivatásos megfigyelők előtt bizonyította be, hogy képes csatlakozásra bírni egy vad musztángot is. Shy Boyjal való különleges kapcsolatának története nagy hatású és szórakoztató, megható és izgalmas olvasnivaló.

Monty Roberts élményeiről szóló beszámolóját minden ember érdekes és lelkesítő olvasmánynak találhatja, akár lovagol, akár nem, és ugyanúgy beleszeret majd Shy Boyba, ahogyan Monty.

Bia-Horse, 2014
Alexandra, Pécs, 2004

Rozmaring

Monty Roberts: Shy boy Egy vad musztáng megszelídítése

Először, mikor megkaptam, nem bírtam elolvasni. Aztán, mikor nem volt más olvasnivalóm a kórházban tartózkodásom idején, újra ráfanyalodtam, és be kellett látnom, hogy csodálatos egy könyv volt.
Ez már évekkel ezelőtt történt, még gyerekfejjel, de úgy is elvarázsolt. Monty Roberts technikája a lovakkal elbűvölő.
Így, visszaemlékezve is annyi megragadt bennem erősen, hogy élveztem olvasni. Csak ajánlani tudom, főleg, ha valaki szereti a lovakat. :)

Lenobia

Monty Roberts: Shy boy Egy vad musztáng megszelídítése

Lovasként teljes mértékben egyetértek a tanításaival és módszereivel és bízom benne, hogy minél több emberhez eljut az erőszak- és fájdalommentes tanítás és lótartás, nem csak a lótartóknál, de azoknál is, akik lovasiskolába járnak tanulni.

Csillaolvas

Monty Roberts: Shy boy Egy vad musztáng megszelídítése

nagyon-nagyon-nagyon fantasztikus könyv *.* Monty Roberts tapasztalatai szinte hihetetlenek, a módszerei pedig lenyűgözően működnek (saját tapasztalat) :)

PandaSueshi

Monty Roberts: Shy boy Egy vad musztáng megszelídítése

Mindig is az egyik kedvenc könyvem lesz ez :) Shy Boy a szívembe költözött egy életre :) A végén komolyan sírtam O.O