Mondd ​ki szépen 21 csillagozás

Montágh Imre: Mondd ki szépen Montágh Imre: Mondd ki szépen Montágh Imre: Mondd ki szépen

Montágh Imre, a kiváló pedagógusegyéniség könyve segít a szülőknek abban, milyen módon foglalkozhatnak gyermekeikkel. Játékos gyakorlatai kedvet csinálnak gyereknek, szülőnek a tiszta beszéd elsajátításához.

Holnap, Budapest, 2015
Holnap, Budapest, 2012
58 oldal · ISBN: 9789633463260 · Illusztrálta: Kass János
Holnap, Budapest, 1999
58 oldal · puhatáblás · ISBN: 9633463262 · Illusztrálta: Kass János

Mit tanult meg Kriszti?

Hogy fekete bikapata kopog a pepita patikaköveken, és hogy a kávé, az nem távé: az rrrobusta vagy arrrabica.

lakri70
Montágh Imre: Mondd ki szépen

Nagyszerűen tanítja a hangok helyes kimondását. Rávezető gyakorlatokkal a képzését, majd szavakban a begyakorlást. Mindhárom gyermekemmel forgattam, forgatom.

Mátrixi
Montágh Imre: Mondd ki szépen

Örök hálám. A segítségével Montághcsinálta logopédusként egyetlen óra leforgása alatt kijavítottuk fiam összes beszédhibáját: selypítést, raccsolást, néhány magánhangzó (!) rosszul képzését.

PuPilla
Montágh Imre: Mondd ki szépen

Gyerekkoromban annyit forgattam, valamiért nagyon tetszett… :)

zsofigirl
Montágh Imre: Mondd ki szépen

Ebben a könyvben hallottam először a minyon szóról, ami valamiért nagyon elbűvölt. De az egész könyvet szerettem, sokat forgattam, bár szerencsére a gyakorlatokat nem kellett végezzem belőle, nem volt rá szükség.

cippo IP

Az őzike a zöld mezőn legelgetett. Zizzent a bozót a közelben. Az őz odanézett, mi az a zaj: valami izeg-mozog a bozótban. Géza ült ott, fényképezőgéppel a kezében. A hiú őz azonnal mozdulatlan pózba vágta magát.

47. oldal, Mit tanult meg Zoli?

Mit tanult meg Manyi?
Manyi csámcsogni tanult. Csámcsogás közben arra törekedtek a logopédus nénivel, hogy a nyelvük minél szélesebben nyomódjék a szájpadlásukhoz, de a nyelv hegye az alsó fogmederhez támaszkodjék.

A csokoládét is úgy ették, hogy mielőtt lenyelték, azt mondták:
mnyámnyámnyámnyámnyámnyámnyámnyám.

32. oldal, Mit tanult meg Manyi?