Lélekemelő ​gondolatok 5 csillagozás

Versek szeretetről, hitről, reményről
Mönich Krisztina: Lélekemelő gondolatok

Szürke hétköznapokban könnyen keseredünk el, vagy csüggedünk, ha nehezen jönnek a sikerek, ha kevés a pozitív visszajelzés. Legyen szó pénzről, egészségről, kapcsolatokról, vagy a boldogságról.

Néhány lélekemelő gondolat segíthet felfedezni a benned rejlő erőt, a kiaknázatlan erőforrásokat, amik képesek éreztetni veled, hogy olyan életet élsz, amilyet szeretnél és hogy senkivel nem cserélnél!

Mönich Krisztina tapasztalta, hogy a szeretetnek és a hitnek hatalmas ereje van. Megerősít benne, hogy a helyes úton jársz, gyógyít, inspirál és felemel. Verseivel és az Angyalokkal együtt szeretne biztatást, reményt nyújtani.

Álomgyár, Budapest, 2015
Álomgyár, Budapest, 2015

Milyen_könyvet_olvassak P>!

Mönich Krisztina: Lélekemelő gondolatok Versek szeretetről, hitről, reményről

Akár együltében elolvasható a kötet, de mégis érdemes megízlelni minden egyes verset. Egy vers sem túl hosszú, de a tartalma sokkal mélyebb. Krisztina a szavakat nagyon ízlélesen válogatja meg, igazán tehetséges. :)

Bár ez az első kötet amit kiadott, remélem nem az utolsó. Jól esett a borongós délutánon bevackolni magam a takaró alá, és egy forró tea mellett olvasgatni a verseit. :)
Számomra egyébként a Szeretet – Szerelem és a Ne add fel! – Add magad! fejezet volt a legkedvesebb. :)

Egy versel is kedveskednem Nektek ízelítőül, amit itt olvashattok el a kötetből:

melody006>!

Mönich Krisztina: Lélekemelő gondolatok Versek szeretetről, hitről, reményről

Már egy ideje a polcomon volt ez a verseskötet, és picit sajnálom, hogy csak most jutottam el az olvasásáig. Ahogy Krisztina írja: „Ezek a versek azoknak szólnak, akik úgy érzik, hogy életük felett a gondok hullámai készülnek összecsapni.” Úgy gondolom azonban, hogy nemcsak nekik, hanem mindenkinek, hiszen a pozitív gondolatokból, idézetekből mindenki erőt tud meríteni. Nem túl vastag ez a könyvecske, de annál tartalmasabb. Szívből ajánlom mindenkinek, aki egy kis megerősítést, biztatást vár :)