Apró ​lépések 1 csillagozás

Korai fejlesztő program lassabban fejlődő gyermekek és szüleik számára
Moira Pieterse – Robin Treloar – Sue Cairns: Apró lépések

„Segítsd a lelket, hogy jól tudjon testébe illeszkedni!” – tanították a régiek. Igen, vannak, lehetnek „elakadások”, amikor szorongva látjuk, hogy a gyerek nem tud ,egészen megérkezni", nem tudja úgy „használnia testét”, ahogyan kellene. És ilyenkor segíthet az Apró lépések technikája. Hogyan segítsünk? Mindig együtt, a szülőn és gyereken – ha megvan bennük a hit és a bizalom, hogy a lélek többre képes. Erre tanít meg ez a könyv. (Vekerdy Tamás)

308 oldal · ISBN: 9789639228993 · Fordította: Pintér Boróka, Molnár Simon · Illusztrálta: Tuke Julia
308 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639228990 · Fordította: Pintér Boróka, Molnár Simon

Pancsurka>!
Moira Pieterse – Robin Treloar – Sue Cairns: Apró lépések

Moira Pieterse – Robin Treloar – Sue Cairns: Apró lépések Korai fejlesztő program lassabban fejlődő gyermekek és szüleik számára

Nagyon alapos könyv. A kisgyerekek fejlődésének minden területére kiterjed a kommunikációtól az önellátásig. Leírja, hogy egy adott készségnek kb. milyen korban kellene kialakulnia, és mit tehetünk, hogy segítsünk a gyereknek az egyes készségek elsajátításában. Nem szülőknek íródott, ez a szövegből többször kiderül, mégis szülőként is hasznos volt, mert a leírtak alapján otthon is lehet gyakorolni a gyerekkel.