We ​Are in a Book! (Elephant & Piggie 13.) 19 csillagozás

Mo Willems: We Are in a Book! Mo Willems: We Are in a Book!

Gerald is careful. Piggie is not. Piggie cannot help smiling. Gerald can.

Gerald and Piggie are best friends.

In We Are in a Book! Gerald and Piggie discover the joy of being read. But what will happen when the book ends?

Using vocabulary perfect for beginning readers (and vetted by an early-learning specialist), Mo Willems has crafted a mind-bending story that is even more interactive than previous Elephant & Piggie adventures. Fans of the Geisel Award-winning duo won't be able to put this book down – literally!

Hyperion, 2010
58 oldal · ISBN: 9781423133087 · Illusztrálta: Mo Willems

AniTiger P>!
Mo Willems: We Are in a Book!

Micsoda kis agybajos cukiság. :))
Viszont jó megoldást kínál arra a problémára, hogy „ne” érjen véget egy könyv olvasása. :D Nagyon kis bájosak. :))

NannyOgg>!
Mo Willems: We Are in a Book!

Gerald és Piggie a Mátrixban. Piggie-t egy ponton nemes egyszerűséggel felrúgják (tisztázatlan okokból). Kitűnő időutazós-mátrixos minimál állatscifi, kis Monty Python beütéssel, amikor is ni „banán”.

lenne P>!
Mo Willems: We Are in a Book!

Nem tudok angolul, és mégis! Nagy örömmel jelentem, ez a könyv analfabéták számára is szinte érthető. A kis Disznóka és Dzseráld olyan erős mimikával rendelkeznek, amit még Kalán néni is megirigyelt! (úgy hallottam)
@Algernon karcának köszönhetem ezt a „könyves” találkozást:)

Izolda P>!
Mo Willems: We Are in a Book!

Tökéletes. Tökéletesen idióta és nagyon-nagyon vicces: Gerald és Piggie rájönnek, hogy ők egy könyvben vannak és mi olvassuk őket. Tökéletes, mondom. :)

2018. január: a célközönség már a második oldalnál azt kiabálja, hogy BANÁÁÁÁN!, és rettenetesen tetszik neki, hogy úgy nevetnek, hogy a könnyük is kicsordul.

Hyperion, 2010
58 oldal · ISBN: 9781423133087 · Illusztrálta: Mo Willems
poggi IP>!
Mo Willems: We Are in a Book!

Ez egyszerűen hibátlan. Vicces, frappáns, szellemes. Banános.
Erőt vettem magamon, és nem jelöltem be annyiszor, ahányszor végigolvastam újra meg újra, de csak azért, mert már magam sem tudom, eltévesztettem a számolást.

Ismeritek a bábszínházi mottót, hogy a báb nem korosztály, hanem műfaj?
Na, hát a gyerekkönyv meg nem minőség, hanem célkorosztály.

brena>!
Mo Willems: We Are in a Book!

A családnak, akiknél ezt olvastam szinte az összes Mo könyv megvan. Imádják a gyerekek,én kb visítva olvastam ezt,valószínű a gyerekek mosolya is hozzá járult,hogy annyira tetszett!

Müge>!
Mo Willems: We Are in a Book!

Ilyenkor érzed igazán, hogy benne szeretnél lenni egy könyvben :)
Cuki volt nagyon, és persze a gyerekek újraolvastatták, aztán megint újra. Pedig villámfordítással olvastam nekik angolból :)

Juci P>!
Mo Willems: We Are in a Book!

Ajj, ez nagyon bejött nekem is, a gyerekeknek is :) Csak kár, hogy nem tudok hihetőbben kacagást mímelni.

Szanya>!

Több, mint zseniális!!!

Cuki, kreatív, vicces, aranyos, eredeti, kreatív – azaz minden, ami a könyvekkel ismerkedő legkisebbeknek kelhet. Egyszerű angol, letisztult mondatok, klassz illusztrációk, egy csodajó ötlet. Meg merem kockáztatni, hogy még felnőttként is egy élmény ez a könyv.

Elephant & Piggie sorozat · Összehasonlítás