Az ​én uszonyatos zombihalam (Az én uszonyatos zombihalam 1.) 12 csillagozás

Mo O'Hara: Az én uszonyatos zombihalam

NEW YORK TIMES BESTSELLER!

Tom bátyja úgy dönt, felcsap Gonosz Zseninek, kísérletezni kezd Frankie-n, az aranyhalon, és egy adag mérgező zöld trutyit önt rá. Tom tudja, hogy csak egy dolgot tehet: egy kis árammal újra kell élesztenie a halat! Frankie magához tér, de már nem önmaga – USZONYATOS ZOMBIHAL lett belőle, aki bárkit képes hipnotizálni… és bosszúra szomjazik!

HALI, HALIMÁDÓK!

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Olvasni jó! Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2019
192 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634575894 · Fordította: Gyurkovics Máté · Illusztrálta: Marek Jagucki

CsakSimánDorka>!
Mo O'Hara: Az én uszonyatos zombihalam

Hát erre nem igazán tudok mit mondani. Igazából a fiúknak vettem ki, de kíváncsiságból beleolvastam na jó, végigolvastam :D, és annyira nagy butaságnak gondoltam, hogy nem traktáltam vele a fiúkat o.O
Azt hittem, hogy majd egy vicces történetet kapok 2 barátról, egy gonosz tesóról és egy zombihalról, amiben a jó győz, a zombihal pedig vagány lesz. Erre kaptam egy nagy kuszaságot, ami nem igazán szólt semmiről… Szóval gyorsan el is felejtem, hogy ezt olvastam xD

AniTiger P>!
Mo O'Hara: Az én uszonyatos zombihalam

Agyament*, de vicces történet két nagyon jópofa öccsről meg egy bezombult aranyhalról.

Best: „Úgy néztek rám, ahogy csak konyhás nénik tudnak nézni. Azzal a tekintettel, ami azt mondja: „Meg ne kérdezd, mi van az ételben, mert hidd el, nem akarod tudni, és amúgy is, ha megmondanám, meg kellene, hogy öljelek!””

* spoiler

Bővebben…

Könyvmolyképző, Szeged, 2019
Kicsibogár>!
Mo O'Hara: Az én uszonyatos zombihalam

Ez a negatív példa arra, hogy attól, hogy lombikok és köpeny van a történetben, attól maga a sztori nagyon suta. És még van nálam egy második kötet is :(

TEszter I>!
Mo O'Hara: Az én uszonyatos zombihalam

Ez egy hihetetlenül szórakoztató történet volt, pont ahogy a cím is ígérte. Az elolvasás után elmondani sem tudom mennyire örülök, hogy nincs bátyám, különösen nem a gonosz zseni fajtából.
Ha azt hiszed, hogy nincs unalmasabb háziállat az aranyhalnál, akkor mindenképp olvasd el, mert ez a könyv bebizonyítja, hogy aranyhalat tartani nagyon menő :)
Elsősorban kisfiúknak ajánlanám. Első olvasásra, vagy olvasás megszerettetéséhez szerintem kíváló.

Adrienn_Hujder_Spirit_Bliss I>!
Mo O'Hara: Az én uszonyatos zombihalam

Humoros, kalandos volt, bár a fő tanulságot (a testvérek szeretik egymást még akkor is, ha folyton veszekednek és vetélkednek) még nem kaptam meg, de majd remélhetőleg a folytatásokban ez is meglesz… :)

A bővebb véleményemet itt találhatod: http://spiritblissoldala.blogspot.com/2020/03/mo-ohara-…

Caledonia_Valley P>!

Mindenki felém fordult. Úgy néztek rám, ahogy csak a konyhás nénik tudnak nézni. Azzal a tekintettel, ami azt mondja: „Meg ne kérdezd, mi van az ételben, mert hidd el, nem akarod tudni, és amúgy is, ha megmondanám, meg kellene, hogy öljelek!”

Caledonia_Valley P>!

Az üvegtartály falához nyomtam az orrom, és megnéztem magamnak a halat. Kövérebb volt, mint a templomiak. Nagy gülüszemei voltak, a farka végén meg három uszony. Ha hunyorított az ember, egész olyan volt, mint egy rusnya, dülledt szemű sellő.

Caledonia_Valley P>!

Nem is szoktam szandált hordani, de ha mégis, sosem zoknival.

Kapcsolódó szócikkek: szandál · zokni
Caledonia_Valley P>!

…gyakorolnunk kéne a másik pillantásából olvasást, mert egyikünknek sem megy túl jól.

Az én uszonyatos zombihalam sorozat · Összehasonlítás