Berserk ​6. (Berserk 6.) 19 csillagozás

Miura Kentaró: Berserk 6.

Száz éve már, hogy háború dúlja e földet. Midland királysága békére vágyik: a királyi sereggé vált Sólyom Alakulat Griffith vezetésével sorra aratja a győzelmeit. Még Guts is úgy érzi, aki pedig világéletében magányos kardforgató volt, hogy a Sólymok között, Griffith vezetése alatt megtalálta a helyét, amire annyira vágyott. A Halhatatlan Zoddal vívott élet-halál harcban szerzett sebesülésével kiérdemelte Griffith elismerését. Mi lesz Gutsszal, aki még sohasem tapasztalt ennyi bizalmat és szeretetet?

Delta Vision, Budapest, 2013
228 oldal · ISBN: 9786155314209 · Fordította: Oroszlány Balázs

TiaManta>!
Miura Kentaró: Berserk 6.

A magyarul kiadott kötetek végére érkeztem. Szeretném hinni hogy ez még változik majd, mert ha valamelyik manga megérdemli a folytatás hát akkor ez biztos. Én várom a csodát, ha kell. Hisz végül is a kiadó nem írta ki hogy nem jelentetnek meg többet belőle.
Látni akarom magyarul is ezt a történetet. Guts, Griffith, Casca, és a többiek sorsa mindenképp érdekel.

Allanon>!
Miura Kentaró: Berserk 6.

A manóba. Elfogytak a részek. Sajnos nincs több lefordítva :( Nem baj. Ez a rész is nagyon tetszett. Griffith nagyra tör Guts segítségével. Minden terv szerint halad. De hova? Ezt az manga sorozat elejéből félig meg lehet tudni. Az út, hogy kiből ki lesz, és milyen dolgokon mennek keresztül érte vajon kiszámítható, vagy a sors írja meg előre. Lehet, hogy ez is, meg az is egy kicsit. :)