Berserk ​4. (Berserk 4.) 27 csillagozás

Miura Kentaró: Berserk 4.

Guts, aki elõször anyja holtteste alatt sírt fel, a zsoldosvezér Gambino keze alatt érik harcossá. A keménykezû katona felügyelete alatt kitanulja a kardvívás fortélyait,és már elsõ csatájában diadalt arat. De miért bánik vele nevelõapja ilyen kegyetlenül? És miért teperi le Gambino harcostársa, Donovan, azon a bizonyos éjjelen?

A Berserk negyedik kötetében elénk tárul Guts fiatalkora, a hírhedt harcos háborúk és érzelmek dúlta kamaszévei!

Eredeti megjelenés éve: 1992

Delta Vision, Budapest, 2009
240 oldal · ISBN: 9789639890299 · Fordította: Oroszlány Balázs · Illusztrálta: Miura Kentaró

TiaManta>!
Miura Kentaró: Berserk 4.

A nagyon borús események, és bicskanyitogató emberek után másfelé tekintünk végre.
A kötet, ahol a mozgatórugók találkoznak, és érzem hogy elkezdődik egyközös út, ahol egy rövid időre talán nem a szenvedés les sorsa szereplőinknek. Felkészülni biztos nem tudok rá, úgy érzem.
Griffith neve is már legenda manga / anime körökben. Nagyon érdekel miként lesz ez igaz.

Allanon>!
Miura Kentaró: Berserk 4.

Elérkeztünk a Berserk 1997-98-as anime-jéhez. A hasonlóság itt is 100%-os. Jó újra látni ezt a történetet, pláne olvasni. Ritka, hogy egy embernek ennyire rossz gyerekkora legyen. Bár úgy néz ki, hogy Griffith-nél talán minden jóra fordulhat. Ha mást nem egy rövid de boldog szakasz reményével kecsegtet. Jöhet az 5. rész. :)

Mes>!
Miura Kentaró: Berserk 4.

Nekem eddig ez volt a kedvenc részem, nagyon sok minden kiderült Gutsról, most már értem miért olyan amilyen. Remélem hamarosan sort keríthetek a következő részre.

Berserk sorozat · Összehasonlítás