Mitzi Szereto (szerk.)

Trónok ​mámora 22 csillagozás

Mitzi Szereto (szerk.): Trónok mámora

A ​Trónok mámora valamennyi története bővelkedik kéjben és legendákban, egybefonódik benne a kaland, a szenvedély és a veszély. Képzeljünk el misztikus országokat és lényeket, királyokat és királynőket, lovagokat és renegátokat, hősöket és gonosztevőket. Csatákat és veszélyt, tisztességet és becstelenséget, jót és gonoszt. De leginkább szenvedéllyel és titkos vágyakkal teli szíveket. Itt még él a romantikus lovagiasság, de a romantikus gonoszság is. Nem mindig nyer a jó, a rossz pedig gyakran vonzóbb és kívánatosabb, mint altruista ellenfele. Ezeken az időtlen vidékeken a testért folytatott harc ugyanolyan fontos, mint a hatalomért vívott küzdelem.

Intrika, mágia, bosszú, törvényenkívüliség, szerelem és megtérés, sötét titkok és titokzatos csecsebecsék, gonosz varázslatok, küzdelem természetfeletti lényekkel – ezeken a titokzatos tájakon minden lehetséges, itt mindent megtalálható: korrupt királyokat, kéjsóvár királynőket, jóképű hercegeket, szűz hercegkisasszonyokat,… (tovább)

Eredeti cím: Thrones of Desire

Eredeti megjelenés éve: 2012

I.P.C., Budapest, 2013
300 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789636354565 · Fordította: Stier Ágnes

Lisie87>!
Mitzi Szereto (szerk.): Trónok mámora

Nem vetem meg a jó erotikus könyveket ( főleg a vámpíros-erotikus regényeket! :D ), szóval kíváncsian álltam neki ennek a novelláskötetnek. Olyasmit kaptam, amire számítottam. Elég vegyes felhozatal volt. Egész jóktól egészen a „ezmegmivolt?” – ig. Még is azt mondom, hogy jó szórakozást nyújtott a könyv a napi egy kis novellával esténként! :D

Banshee>!
Mitzi Szereto (szerk.): Trónok mámora

Ízig-vérig erotikus novellagyűjtemény a javából, +18-as karikával. Nem kell sokat várni tőle, de azt kapjuk, amit várunk. És legalább a legtöbbnek boldog volt a vége. Voltak olyan novellák, amik jobban tetszettek, voltak amik kevésbé és azért volt fura is a vége felé. Egyszer olvasható erotikus fantasy kötet, egy szerzőt sem ismertem az írók közül, szerintem a legtöbb csak novellákat meg fanfictionokat ír.

Kiki0926>!
Mitzi Szereto (szerk.): Trónok mámora

A legelső kérdés ami felmerült benne az volt, hogy -mi a fészkes fene ez?!
Groteszknek éreztem az egészet, mikor kezdetben folyik a vér, egy átlagos jelenetet olvasunk, majd egyszer csak megcsap a fülledtség ereje. Viszont egyre jobban belemerülve a történetekbe egészen érzéki és izgalmas világokba csöppenünk. Voltak hiányosságai és nem egy világrengető olvasmány, de egy laza kikapcsolódásnak teljes mértékben megfelel.

azoltan>!
Mitzi Szereto (szerk.): Trónok mámora

Első ilyen könyvem. Nem volt rossz, de nem veszek még egy ilyen kötetet.

Szerafina>!
Mitzi Szereto (szerk.): Trónok mámora

Nekem is vegyes volt az olvasási érzésem.
Van, hogy tetszett maga a sztori, az akció. Máskor meg nem igazán értettem a világot, amibe bevezetett.
Egy olvasásra jó, de ennyi elég is belőle.

victoria_m997>!

– Mit ér tűnődni a múlton? Jobb előrelépni a jelenbe, ahol most időzünk.

291. oldal, Az utolsó áldozat (2013, I. P. C. Könyvek)

Kapcsolódó szócikkek: jelen · múlt