Virágon ​vett menyasszony 2 csillagozás

Miranda Lee: Virágon vett menyasszony

Richard Crawford özvegyember, és egyre jobban szenved a magánytól. Végül barátja példáján felbuzdulva egy internetes társkereső irodához fordul, de a kiválasztott hölgyek egyike sem nyeri meg a tetszését. Aztán egy véletlen folytán megismerkedik a csinos Hollyval, aki éppen nagy bajban van. Mostohaanyja el akarja adni a virágboltot, és ezzel a lány nemcsak a munkahelyét veszítené el, de a bolt fölött lévő lakását is…

Eredeti cím: Bought: One Bride

Eredeti megjelenés éve: 2005

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2008
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635377718 · Fordította: Csató Gabriella

Silverlight>!
Miranda Lee: Virágon vett menyasszony

Rövidsége ellenére nekem nagyon is tetszett. Persze elég hihetetlen történet, de aranyosak voltak a karakterek. Együtt tudtam érezni a lánnyal, akit a mostohája kegyetlenségeit kellett kiállnia. És azt hiszem van folytatásai is a könyvnek. Alig várom, hogy Richard barátairól is olvashassak. Nagyon felkeltette mindkét barát a figyelmemet.

Harlequin Magyarország, Budapest, 2008
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635377718 · Fordította: Csató Gabriella

Tímea>!

– A helyzet nehéz, de nem reménytelen – kacsintott Richárd. – Majd igyekszem megfékezni az alantas ösztöneimet, és továbbra is rendesen viselkedni.
Holly játékosan vállon bokszolta.
-Alantas ösztönök? Az édesanyád ezekről nem beszélt! Mindig dicsért, hogy milyen jó gyerek vagy!
– Sose higgy a fiús mamáknak!

Emma Darcy: Fehér hajó kék tengeren
Marion Lennox: Partra vetett kedves
Kate Hardy – Marion Lennox: Fáj még, de kezelhető / Engedd be a napfényt!
Jessica Gilmore – Teri Wilson – Annie West: Kalóz a szigeten / Balerina kollekció / Békülés Korfun
Chantelle Shaw – Abby Green – Annie West – Katherine Garbera: A szenvedély dallama / Érdekházasság / Mégiscsak szép az élet / Tündérmese
Annie West: Élj a mának!
Helen Bianchin: Nem szökhetsz meg előlem