A ​könyörtelen csábító / Álomherceg / Ki jön az én váramba? / És elkelt! 6 csillagozás

Miranda Lee – Sharon Kendrick – Marion Lennox – Susan Mallery: A könyörtelen csábító / Álomherceg / Ki jön az én váramba? / És elkelt!

Miranda ​Lee: A könyörtelen csábító (Agglegények klubja)
Annak idején három fiatal egyetemista létrehozta az agglegények klubját, amelynek tagjai célul tűzték ki, hogy harmincöt éves korukra milliárdosok lesznek, és addig nem nősülnek meg. Sergio napokon belül betölti a megjelölt kort. Az anyagi jólétét már megalapozta, de mielőtt a házasság igájába hajtaná a fejét, még egy utolsó kalandot engedélyez magának…

Sharon Kendrick: Álomherceg
Lisának elakad a lélegzete, amikor az ellenállhatatlanul vonzó férfi belép a butikjába: Luciano Leonidas, álmai hercege! Hat hétig a szeretője volt, s noha ő szakított a férfival, azóta sem tudta elfelejteni. Vajon miért kereste meg? Mit akar tőle? A lány hamarosan választ kap a kérdéseire…

Marion Lennox: Ki jön az én váramba?
Josie számot vet a sorsával. Itt kell meghalnia. A mocsár hamarosan elnyeli. Ám az utolsó pillanatban felbukkan a megmentője: egy jóképű, segítőkész férfi. Finnről hamarosan kiderül, hogy ő… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia különszám

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2019

zuna19 >!

Az egész füzet nem tudott megvenni magának. Mostanában elég unalmas sztorikat olvastam így kicsit csalódott vagyok. Itt is ez a helyzet.
Habár az Agglegények klubja-ra kíváncsi vagyok. Várom a másik két részt.

Kasztana>!

Mostanában az ilyen füzetek valahogy egyre gyengébbek. Itt is két történet jónak volt mondható, de a másik kettőből a kötetben az utolsó szörnyen összecsapott történet csak még tovább rontott az értékelésen.

anesz P>!

Igazából nosztalgiából vettem meg ezt a kötetet nyaraláskor. Régen sok ilyet olvastam, már kinőttem belőlük, nem is tetszettek annyira. Elég sematikusak voltak. Talán a kastélyos volt még a legjobb, az is azért, mert a férfi főszereplőnek volt humora. A lápon ugrálásnál például vigyorogtam. Most pár évtizedig megint nem olvasok ilyeneket.

Nora Roberts – Carole Mortimer – Emma Darcy: Kérünk, kedves Télapó…! / Rab madár / Az álarc lehull
Margaret Way – Charlotte Lamb – Debbie Macomber: Birtokba veszlek / A hely varázsa / Alaszkai napsugár
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő
Tara Pammi – Kate Hewitt – Cathy Williams: Hozzád mennék feleségül / A korona javáért / Az argentínai küldetés
Penny Jordan – Anne McAllister – Emma Darcy: Testbeszéd / Áprilisi tréfa / Repülök hozzád
Carole Mortimer – Emma Darcy – Margaret Mayo: Ki itt a főnök? / Borúra derű / Az üzletrontó
Sarah Morgan – Amy Andrews – Elisabeth Scott – Alison Roberts: Idegen rokonok / Elhibázott lépés / Új égbolt – új csillagok / családi kör
Melanie Milburne – Cathy Williams: Boldog születésnapot, Ivy! / A milliomos kertész
Annie West – Barbara McMahon: Akár egy görög isten / A sivatag dala