Kényes ​beavatkozások / Az én regényhősöm / Regényes találkozás 2 csillagozás

Miranda Lee – Debbie Macomber – Deborah Davis: Kényes beavatkozások / Az én regényhősöm / Regényes találkozás

Miranda ​Lee: Kényes beavatkozások
A népszerű szerelmes regények írója, Jack Barrington nagyképű, beképzelt alak, aki botrányos magánéletet él, és ap­rópénzre váltja tehetségét. Legalábbis így ítéli meg Harriet, amikor először ta­lálkozik vele. De aztán a férfi felajánlja, hogy szívességből elolvassa eddig rej­tegetett színdarabját, és Harriet nem tud nemet mondani. Furcsa módon egyre kevésbé érdekli kéziratának a sorsa, és egyre inkább a sajátja: a félénk lányt viruló nővé változtatja Jack ősi és egyszerű receptje…

Debbie Macomber: Az én regényhősöm
Belinda York éppen első könyvén dolgozik, de sehogyan sem boldogul a főhős jellemének megformálásával. Egy napon aztán a metrón felfigyel egy férfira, aki pontosan úgy néz ki, mint ahogyan regényének főszerep­lőjét elképzelte. Habozás nélkül az idegen nyomába ered, és sikerül is ki­derítenie a fiatalember nevét. Patrick Davidson hamarosan észreveszi, hogy követik, és egyre jobban tetszik neki a… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A Júlia legszebb történetei

Harlequin Magyarország, Budapest, 2011
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635382613 · Fordította: Bittera Dóra, Szabó Júlia, Szathmári Ágnes

Kate Hardy – Marion Lennox: Fáj még, de kezelhető / Engedd be a napfényt!
Marion Lennox: Partra vetett kedves
Gina Wilkins – Barbara Boswell – Trisha David: Búcsú nélkül / Szabad ég alatt / Szükségünk van rád!
Lisa Mondello – Marion Lennox: A bölcső titka / Kicsik és kocsik
Louisa Heaton – Marion Lennox – Meredith Weber: Párizs a miénk / Házi áldás / Ellátom a bajod
Joan Elliott Pickart – Marie Ferrarella – Marion Lennox: Nem festett kép / A börtön árnyéka / Tengerparti ház
Trisha David: A kétezredik
Marion Lennox – Linda Lewis – Marie Ferrarella: Tengerparti ház / Feleség kis hibával / Vendéglő a Medvéhez
Marion Lennox: Őrangyal két keréken
Day Leclaire – Liz Fielding – Trisha David: Legyél az anyukám!