A ​playboy és a jégkirálynő / Parfüm és korona / Egy tisztességes ajánlat 8 csillagozás

Miranda Lee – Abby Green – Kim Lawrence: A playboy és a jégkirálynő / Parfüm és korona / Egy tisztességes ajánlat

Miranda Lee: A playboy és a jégkirálynő
Rossz tapasztalatai miatt Alice képtelen megbízni a férfiakban, senkinek sem meri odaajándékozni a szívét. Megismerkedik Jeremy Barker-Whittle-lel, a hírhedt playboyjal, aki mindent bevet, hogy meghódítsa őt. A férfi nem is sejti, milyen nehéz feladatra vállalkozott…

Abby Green: Parfüm és korona
Alix Saint Croix elhagyni kényszerült az országát, ám most úgy tűnik, végre visszatérhet a trónjára. Komoly felelősséget érez a népe iránt, és fontos lenne, hogy rangjához illő házasságot kössön, de képtelen kiverni a fejéből egy kis parfüméria elbűvölő tulajdonosnőjét…

Kim Lawrence: Egy tisztességes ajánlat
Danilo Raphael felajánlja Tessnek, hogy a nyarat toscanai palotájában töltheti, ha cserébe gondoskodik kerekesszékbe kényszerült húgáról. A lány gondolkodás nélkül igent mond, csak hogy elmeneküljön Londonból, ahol veszélyben érzi magát…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia különszám

Vinton, Budapest, 2019

zuna19>!

Mind a három sztori nagyon jó volt.
Abszolút nem vártam sokat az agglegényes sorozat befejezésének, de meg kell mondjam ez volt a háromból a legjobb. Szóval le a kalappal az első történetnél.
A parfüm és korona tetszett ezek közül talán a legjobban. A karakterek itt a legerősebbek.
Viszont picit csalódtam az Egy tisztességes ajánlaton. Danilo nem volt annyira kedvelhető.

Dianka>!

Meglepően jó füzet volt, mindhárom történet nagyon tetszett, érdekes és mozgalmas volt mindegyik. Bár nagyon hasonlóak voltak, a női főszereplőket fiatalabb korukban spoiler így tartottak a férfi nemtől és kerülték a párkapcsolatokat. De jöttek a gazdag, jóképű, lehengerlő férfiak és a spoiler lányok nem bírtak ellenállni, levetkőzték félelmüket. Mind a 3 párost szerettem, de talán Alix és Leila, azaz a Parfüm és korona lett a kedvenc. Mindegyik történet jól felépített és kidolgozott, a karakterek szerethetőek és segítenek egymásnak legyőzni traumákat, a múlt fájdalmait.

baba03 P>!

Hasonló sémára épült történetek, a nőket zaklatták korábban, nem bíznak a férfiakban, de a megfelelő férfi lebontja a falakat. Alapvetően nincs gondom ezzel, de az első részben valami hihetetlenül idegesített Alice hozzáállása a dolgokhoz. Tényleg igazi jégkirálynő, egyik pillanatban ilyen, másikban pedig már olyan. Csodálom Jeremy kitartását.
A második történet viszont kárpótolt, nagyon megszerettem Alix és Leila párosát. Bár néha a megcsapkodtam volna Alixet, de olyan szerethető módon. :-)
A harmadik rész is tetszett, pörgős volt, bár én azt gondoltam, hogy a zaklató a végén is kap meg szerepet. De így is jó volt, főleg, hogy Danilo húga is rátalált a boldogságra.