Minecraft: ​Vöröskő kézikönyv 9 csillagozás

Minecraft: Vöröskő kézikönyv Minecraft: Vöröskő kézikönyv Minecraft: Vöröskő kézikönyv

Volt már dolgod a vöröskővel? Tudod, hogy mi az, de sosem merted még egyedül elkezdeni? Esetleg belefogtál, de nem jöttek össze az áramköreid? Pedig milyen jól jönne egy csapda vagy egy nyílvető a creeperek elleni küzdelemben! Ebben a könyvben az alapvető ismereteken és áramkörökön túl lépésről lépésre megmutatjuk, hogyan lehet egyszerűbb és komolyabb dolgokat építeni a Minecraftben. Mutatunk még néhány világszínvonalú alkotást is – és persze azt is, hogy hogyan működnek.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Minecraft kézikönyvek Bookline Könyvek

Kolibri, Budapest, 2022
96 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635990023 · Fordította: Fekete-Kovács Kristóf · Illusztrálta: Ryan March
96 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155541650 · Fordította: Nagy Áron, Turcsányi Réka
Bookline Könyvek, Budapest, 2015

Minecraft: Középkori vár
Jason R. Rich: Fortnite Battle Royale trükkök
Daniel Lipscombe: 100%-ig nem hivatalos Fortnite-útmutató profiknak
Toldi Bence: Kraftolók kézikönyve – Kalandok a vöröskővel
Joey Davey – Will Jewitt – Darcy Myles – Juliet Stanley: Minecraft építőmesterek a világ körül
Szabó Róbert: Kibervér
Páncél Róbert: Sims 2
Orson Scott Card: Végjáték
Egy pesti arszlán: A pesti művelt társalgó
Lukács Józsefné – Ferencz Éva: Elmúlt a nyár, itt az ősz, kampósbottal jár a csősz