Minecraft: ​Kezdők kézikönyve 14 csillagozás

Minecraft: Kezdők kézikönyve Minecraft: Kezdők kézikönyve

Egyedül vagy egy titokzatos új világban, ahol mindenféle veszélyek leselkednek rád. Már csak néhány perced maradt, hogy élelmet és menedéket találj, mielőtt leszáll az éj, és előjönnek a szörnyek. Mihez kezdesz?
Ez a könyv megmentheti az életed! Tudd meg, hogyan juthatsz élelemhez, miként kell menedéket építeni, szerszámokat barkácsolni, páncélt és fegyvereket készíteni, hogy megvédhesd magad a veszélyes lényektől! A gazdagon illusztrált kötetben segítségedre lesz még a Minecraft két fejlesztője, Notch és Jeb is, akikkel egy exkluzív interjút is elolvashatsz a könyv végén.

Eredeti megjelenés éve: 2015

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Minecraft kézikönyvek Bookline Könyvek

96 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155541643 · Fordította: Nagy Áron, Turcsányi Réka
keménytáblás · ISBN: 9786155541643
ISBN: 9786155450778

Minecraft: Kezdők kézikönyve

Ez is olyan, mint az Építés kézikönyve, csak ugye más van benne.

Nightmare I>!
Minecraft: Kezdők kézikönyve

Én már évekkel azelőtt játszottam az MC-vel, mielőtt elolvastam volna ezt, tehát nem vagyok kezdő. Ettől függetlenül nem kevés új dolgot megtanított ez a könyv. Szerintem aki még nem ismeri a játékot, de szeretné megismerni, az nyugodtan adjon 2990 forintot a könyvért, és szerintem a játék is megéri az árát.

Holland>!
Minecraft: Kezdők kézikönyve

Már évek óta játszom a játékkal kisebb nagyobb szünetekkel. Bár az utóbbi időben főleg csak streameket nézek. off

A lényeg, hogy nem vagyok ugyan kezdő játékos, de „nosztalgiának” nagyon jó volt elolvasni. Nekem nem igazán mondott semmi újat, viszont a könyv végén található egy mini interjú Notch-val és Jeb-vel, amit nagyon jó volt elolvasni, ugyanis bármilyen témában szeretem meghallgatni/elolvasni az alkotók (esetleg szereplők) véleményét/nézőpontjait stb.

Aki még csak most ismerkedik a játék világával, annak biztosan sokkal hasznosabb lesz. Illetve ha már úgyis nagy szenvedélye az embernek ez a játék, a polcon sem néz ki rosszul :D Nagyon szép maga a könyv is, kívül és belül egyaránt. Tele van képpel, rajzokkal, borzalmasan szép. :)

Dr_Pesto>!

Tudtad? Notch véletlenül találta ki a creepert, amikor éppen malacot akart készíteni!

54. oldal (Bookline, 2015)

Dr_Pesto>!

Tudtad? Ha egy névtábla segítségével elnevezel egy végzetmolyt, nem tűnik el, amíg meg nem ölik. Névtáblát nem lehet csinálni, de fellelhető a természetesen generált ládákban és néha pecázás közben is kifoghatsz egyet. Hogy elhelyezd, válaszd ki az eszköztáradban, tedd rá a kiválasztott végzetmolyra, és gépeld be a nevet.

64. oldal(Bookline 2015)

Dr_Pesto>!

Tudtad? Ha tökfejet viselsz, az enderman nem tekint rád ellenségként. Fura, de így van!

62. oldal (Bookline, 2015)