Minecraft: ​A harc kézikönyve 8 csillagozás

Minecraft: A harc kézikönyve

A Minecraftben sohasem vagy egyedül bárki bármikor megtámadhat! Egy dolog túlélni a kalandot, és másik dolog ellentámadásba lendülni. Ebben a könyvben bemutatjuk mindkettőt. Megtudhatod, hogyan kell erődöt építeni, páncélt és fegyvereket készíteni, csapdát állítani, hatékony közelharcot folytatni, de még azt is, hogyan mehetsz le az Alvilágba és a Végbe úgy, hogy utána haza is találj! A Minecraft-szakértők segítségével rettenthetetlen harcossá válhatsz!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Minecraft kézikönyvek Bookline Könyvek

Bookline Könyvek, Budapest, 2015
96 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155541667 · Fordította: Nagy Áron, Turcsányi Réka
ISBN: 9786155450792

Dr_Pesto>!
Minecraft: A harc kézikönyve

Ez szuperjó, jobb mint a többi, talán még a Vöröskő kézikönyv ilyen jó, de talán csak azért, mert a másik kettőt előbb kaptam.

blani_nida>!
Minecraft: A harc kézikönyve

Rengeteg hasznos információ, sok kép az érthetőség kedvéért és kevés fordítási hiba( az ilyen könyvekben sok szokott lenni).

Minecraft: Középkori vár
Jason R. Rich: Fortnite Battle Royale trükkök
Daniel Lipscombe: 100%-ig nem hivatalos Fortnite-útmutató profiknak
Toldi Bence: Kraftolók kézikönyve – Kalandok a vöröskővel
Joey Davey – Will Jewitt – Darcy Myles – Juliet Stanley: Minecraft építőmesterek a világ körül
Szabó Róbert: Kibervér
Páncél Róbert: Sims 2
Orson Scott Card: Végjáték
Egy pesti arszlán: A pesti művelt társalgó
Lukács Józsefné – Ferencz Éva: Elmúlt a nyár, itt az ősz, kampósbottal jár a csősz