Az ​én sztorim 24 csillagozás

Miley Cyrus: Az én sztorim

Miley Cyrus önéletrajzi könyvében őszinte, humoros, néha megható módon meséli el egy lány nagykorúvá válásának történetét a családi sztoriktól az édesapjával, Billy Rayjel való országjáráson át egészen a gonosz lányokkal való összetűzéséiig. Olvashatunk az általa megélt drámákról és szívszaggató csalódásokról, illetve arról, hogyan lehet mindezekből (viszonylag) sértetlenül kikászálódni. Ráadásul most először vall arról, milyen fontos mérföldöveket szeretne még elérni, milyen megvalósításra váró álmai vannak, illetve arról, milyen fontos dolgokat kell még megtanulnia.
Miley egy csapásra vált világsztárrá, népszerű énekessé, sorozatszínésszé és lányok példaképé. Saját könyve sok érdekességgel és akár tanulsággal szolgálhat, rajongók és nem rajongók számára egyaránt.

Egmont-Hungary, Budapest, 2009
266 oldal · ISBN: 9789636294175 · Fordította: Endreiné Szemők Ildikó

reakovats
Miley Cyrus: Az én sztorim

Nekem nagyon hiteltelen, főleg, ha az akkori Miley-t összehasonlítjuk a mostanival. Szerintem a könyv 90%-át a Disney találta ki.

thats_crazy
Miley Cyrus: Az én sztorim

Nem volt „életem fő műve”. A keresztapám vette, mert azt hitte, hogy óriási Miley rajongó vagyok, de különösebben nem rajongok érte. Végül is kevesebb nem lettem attól, hogy elolvastam, de több se! Nem oszt, nem szoroz!

Lilla
Miley Cyrus: Az én sztorim

Egyáltalán nem volt nagy durranás, de egy könnyed kis olvasmánynak elment. :)

Marianna_Florick
Miley Cyrus: Az én sztorim

Nem tudom, hogy a könyv valójában mennyire hiteles, de egy szórakoztató könnyed olvasmány az énekesnő fanatikus rajongóinak.

SarahSparkle
Miley Cyrus: Az én sztorim

Mint hatalmas Miley-rajong, a könyv minden sorát imádtam, faltam a sorokat, az újabb információkat kedvencemről. A rajongóknak ajánlom csak ;)

Könyvmolykisasszony
Miley Cyrus: Az én sztorim

Hát ez egy igazán nagyszerű könyv, egy egyszerű lány életéröl, és szerintem a legtöben mi is találkozhattunk azokkal a tiniproblémákkal, amelyeket a könyv is elmesél… Nekem tetszett. :)