Esküvő ​Tour 5 csillagozás

Így éld meg jól az esküvődet!
Mikos Ákos: Esküvő Tour

Most szervezed az esküvőtöket?
Fejtörést okoz, hogy kit hívjatok meg?
Mit illik és mit nem?
Mitől tartasz a legjobban?
Egyáltalán hogyan készülj?
Izgulsz?
Esküvő Tour – Az izguló jegyespárok végső menhelye
Ceremóniamesterként már sok mindent megéltem, vallástudományi tanulmányaim alatt sok mindent megértettem.
Öt éve töltöm a hétvégéimet boldog párokkal, lelkes násznéppel és odaadó segítőkkel.
Ugyanúgy izgulnak és ugyanúgy aggódnak, mint most te és a párod.
Kulcsot adok nektek ahhoz, hogy élményekben gazdagon, gondtalanul éljék meg ezt a napot.
Ez a könyv sok tippet és trükköt ad, de a legjobb, hogy az eredményt együtt fogjuk elérni, átélni.
Együtt tudom, menni fog, mert oltári jók vagytok!

Expert Books, 2017
Expert Books, 2017

Linszyy

Mikos Ákos: Esküvő Tour Így éld meg jól az esküvődet!

Informatív, motiváló és segítő könyv, amit minden esküvő előtt álló párnak ajánlok.
Az első részben az előkészületeket veszi át, a másodikban a lelki béke megteremtésével és fenntartásával foglalkozik, a lezáró részben pedig már megesküdött párok és esküvők százain részt vett szolgáltatók interjúját olvashatjuk.
Mikos Ákos maga is rengeteg esküvőn vett már részt ceremóniamesterként, így valós példákkal és helyzetekkel mutatja be, mi romolhat el és hogyan lehet ezeket a bakikat megfelelően kezelni.
Hiánycikk ez a könyv! :)

Mikos Ákos: Esküvő Tour Így éld meg jól az esküvődet!

Érdekes, olvasmányos és tényleg hasznos tanácsokkal látja el az olvasót.
Menyasszony, vőlegény egyaránt olvashatja, biztos talál benne alkalmazható dolgokat. Vannak benne pszichológiás, szociológiás részek is.
A lényeg, hogy úgy csináld, ahogy szeretnéd az esküvődet, ne parázzd túl a dolgokat! Éld meg a pillanatot (napot)!
Én is esküvőre készülődök és nekem tudott segíteni. Szóval köszönöm Mikos Ákos.

adrykacska P

Mikos Ákos: Esküvő Tour Így éld meg jól az esküvődet!

Motiváló, és nagyon sok hasznos tanács le van írva benne, amit a nagy nap előtt jó ha tudnak a fiatalok.

Camryn

Mikos Ákos: Esküvő Tour Így éld meg jól az esküvődet!

Képzeljétek hogy jártam. Megrendeltem internetről a könyvet. Megjött. Elkezdtem olvasni, majd a vőlegényem közölte, sajnos nincs elég keret rá, hogy lagzink legyen. A könyv felkerült a polcra. Aztán idén januárban közölte, hogy tavasszal összeházasodunk, menjünk, kérjünk egy időpontot. Nos, a könyv lekerült a polcról. :)
Bőszen olvastam a könyvet, időközben kértünk időpontot a házasságkötésre, meglett a helyszín, a zenész, nos, ideje egy ceremóniamestert keresni. Internetbe bepötyögtem a megyénk nevét, illetve, hogy mit keresek, görgetem a neveket, nézem a videókat. Egyszer csak egy ismerős név: Mikos Ákos. Hm, olyan ismerős, mintha már valahol hallottam volna. Nem fért a fejembe. Megnéztem a bemutatkozóvideóját. Nagyon rendben volt. Hm, mondom akkor sincs valami rendben,honnan ismerem a nevét? Erre ránézek a könyvemre, ami kb 2 méterrel távolabb feküdt tőlem: IGEN! TUDOM MÁR! Ő ÍRTA A KÖNYVET, AMIT OLVASOK!
Nem mertem felhívni telefonon. Féltem, hogy nem lesz időpont nála, és kiakadok. A párom pedig azt mondta, ő most nem ér rá ezzel foglalkozni. :D Végül 2 napba telt, mire felhívta, és közölte Ákos, hogy az idei összes hétvégéje telített. Pedig rohadt magas áron dolgozik!

A könyvről. Nagyon sok hasznos tanácsot adott nekem. Rengeteg gyakorlati tanács, mit hogyan lehet a lehető legjobban megcsinálni. (ha nem tudunk táncolni, akkor felesleges 3 percen keresztül tötyögni, mert mindenki megunja magát. Erre van a ceremóniamester, kérje fel a násznépet, hogy csatlakozzanak hozzánk. Így már nem is olyan ciki, hogy nem tudunk táncolni) De ez csak egy a számtalan ötlet közül.

Összességében elégedett vagyok a könyvvel. És nem bántam meg, hogy megvásároltam. Már csak egy másik könyvet kell elolvasni, ami abban segít, hogyan éljem meg a pillanatot, hogyan legyen benne a jelenben. Mert én képes vagyok annyira izgulni, hogy semmire sem fogok emlékezni. Májusig minden ilyen tartalmú könyvötletet szívesen fogadok :)

estimese24

Ne hívj meg olyat, akin akár csak egy keveset is, de gondolkoznod kell!

estimese24

Az esküvőd sikere kizárólag azon múlik, hogy kiket hívsz el.

estimese24

Ha megvan a hely, akkor jöhet a személyi feltétel megteremtése.
Mondom a sorrendet:
Zenész, hivatal, pap, vagy lelkész, ceremóniamester vagy vőfély, fotós, filmes, dekoros.

estimese24

De akkor mégis mikor érdemes elkezdeni szervezkedni?
Alapszabály: minimum egy évvel előtte.

estimese24

Próbálj meg élvezni mindent!

estimese24

Ennyi perverz embert régen láttál egy helyen. Biztos ismered a kéjes érzést, amikor önfeledten vered a kanaladdal a tányért, mert csókot követelsz egy pártól. Lehetőleg féktelen, szenvedélyeset. Most tőletek fognak.