Jaj, ​ovi-baj! 9 csillagozás

Miklya Luzsányi Mónika – Miklya Zsolt: Jaj, ovi-baj!

Az ovi csoda jó hely. De Blanka nem akar oviba menni. Sír és hisztizik. De hopp! Ott terem Tündér Gréta, és segít Blankának beilleszkedni. Hogy mi történt aznap az óvodában? Megtudhatod a meséből, melyet elbűvölő rajzaival Kelemen Czakó Rita illusztrált.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Trixi könyvek Szilágyi Lajos

24 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639989498 · Illusztrálta: Kelemen Czakó Rita

Juca P>!
Miklya Luzsányi Mónika – Miklya Zsolt: Jaj, ovi-baj!

Készülünk az oviba való visszatérésre, és persze lányomnak tetszenek az olyan könyvek, ahol a főszereplő nem akar oviba menni. Megjelenik benne néhány képzelt szereplő is, nekem kissé sok volt belőlük, de elterelték a figyelmet az eredeti problémáról. Azért a valóságban ezt nem igazán tudnám hasznosítani, de a kreatív részét értékelem.

tilia_tomentosa >!
Miklya Luzsányi Mónika – Miklya Zsolt: Jaj, ovi-baj!

Kisfiam, aki szeptemberben, három hónap múlva fog oviba menni, igazán figyelmes érdeklődéssel hallgatta a mesét. Minden hasonló korú kis ovisnak vagy leendő ovisnak szívből ajánlom.

Szelén>!

-Nem!Nem!Nem!Nem akarok oviba menni!-toppant egy nagyon Blanka apró lábaival.

Szelén>!

Blanka nem szeret hétköznap korán kelni. Nem szeret álmosan oviba menni. Kabátot húzni és kimenni a hideg utcára. Ahelyett, odakucorodna anyához a jó meleg ágyba, és várná a jó meleg kakaót.

Szelén>!

S már toppan is három hintaló, vágtáznak hegyen-völgyön át, Oli herceg, hős Balázs, és Marci is, a sebhelyes térdű vitéz.