Fagyivarázs 2 csillagozás

Több, mint 80 egészséges, házilag elklészíthető vegán fagyirecept
Mikkonen Virpi – Tuulia Talvio: Fagyivarázs

A szemnek és szájnak egyaránt gyönyörködtető könyv több mint 80 varázslatos, újszerű fagylaltötletet kínál. A kizárólag tiszta, természetes hozzávalókból, magtejekből és gyümölcsökből készült receptek elkészítéséhez még fagylaltgép sem szükséges.
A forró nyári napokra tökéletes, könnyű, gyümölcsös szorbetektől, az izgalmas fagylalttortákon át a csokis fagyikelyhekig mindenki megtalálhatja a kedvencét. A szerzők a kiegészítőkről sem feledkeztek meg: tölcsért, tejszínhabot és tortaalapot is készíthetünk a könyv segítségével. Lepjük meg önmagunkat, családunkat és barátainkat ezekkel az egészséges fagyicsodákkal!

Bioenergetic, Budapest, 2016

PTJulia P
Mikkonen Virpi – Tuulia Talvio: Fagyivarázs

Mikkonen Virpi – Tuulia Talvio: Fagyivarázs Több, mint 80 egészséges, házilag elklészíthető vegán fagyirecept

Pont ez az, ami nekem kell. Mondjuk egy fagylalkészítő gép még sokat segítene, de ezek a receptek tényleg elkészíthetők gép nélkül is- igaz,az állagon még javitanom kell. De ennyi tejmentes finomság…-remélem, hogy Borcsa tényleg nyit egy ilyen fagyizót, ha már a fagyizók 95%-a képtelen embernek tekinteni az ételintoleranciás embereket…