17 ​napos diéta 3 csillagozás

Orvosi tanácsok gyors fogyókúrához
Mike Moreno: 17 napos diéta

Fogyás tartósan és gyorsan! Számtalanszor próbáltál már lefogyni? Nem sikerült? Itt a mentőöv! Dr. Moreno táplálkozási programja segít az egészséges étkezési és életmódrutin kialakításában. Fogyás mindössze négyszer 17 nap alatt, jojó-effektus nélkül! Másfél éve az amazon sikerlisták élén!

Scolar, Budapest, 2012
260 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632443744 · Fordította: Jutai Péter

julcseee P>!

Mike Moreno: 17 napos diéta Orvosi tanácsok gyors fogyókúrához

Nem próbáltam ki a diétát, így egyelőre nem magát a módszert, csak a könyvet tudom értékelni. Nagyon olvasmányosan, és helyenként még viccesem is ír az a háziorvos, aki összeallitotta ezt a diétát, bár a cim azért csalóka. Eleve a fogyókúra 3 szakaszbol all, mindegyik 17 napból, tehát az már így is 51 nap, aztán utána leírja azt, ami mindenkinek a rémálma: Örökké tartanod kell magad ehhez az étrendhez csak éppen amikor mar nem fogyni akarsz, akkor esetleg hétvégén egyetlen étkezést ki lehet váltani valami bűnös elvezettel. Marha jo :D de peesze valamit valamiért. Voltak benne hasznos infók, emiket el tudok vinni akkor is magammal ha esetleg a diétát soha nem fogom megcsinálni.

Annamaria_Nagy_Korodi>!

Mike Moreno: 17 napos diéta Orvosi tanácsok gyors fogyókúrához

Nagyon jó a program, és mivel kipróbáltam, állítom, hogy működik. Az első 17 napban fogytam ügyesen, de utána többet egy dekát sem. Elvileg jó végigcsinálni, hogy ne hízz vissza, de a motivációmat a folyamatos stagnálás eléggé megsemmisítette. Ha szó szerint betartod amit a könyvben olvasol, akkor a 17 nap alatti 5-7 kiló teljesen reálisan leadható. A szöveg jól strukturált és követhető. Ajánlom.