Bajkeverők ​kézikönyve 3 csillagozás

Több mint 70 mókás átverés
Mike Barfield: Bajkeverők kézikönyve

Ebből a könyvből megtanulhatod, hogyan bosszants másokat. Készíts pukipárnát, vízi bombát, műkutyakakit, tanulj kártya- és érmetrükköket, és kergesd az őrületbe szüleidet, tanáraidat, tesóidat elviselhetetlen zajokkal! Garantáltan te leszel a legidegesítőbb a környéken! Több mint 70 mókás átverés

Mike Barfield képregényíró, karikaturista, költő és 25 éves tapasztalattal rendelkező előadó. Dolgozott tévénél, rádiónál, újságnál és magazinnál, számos könyv szerzője. Iskolákban, könyvtárakban, könyvesboltokban és fesztiválokon tart előadást szerte az Egyesült Királyságban, gyakran hatalmas házilégynek öltözve.

Jan Buchczik illusztrátor Frankfurtban él, jelenleg a Hochschule Mainz tanára. Megrendelői többek között a The New York Times, a The Guardian és a Vanity Fair.

Scolar, Budapest, 2020
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635090976 · Fordította: Nyuli Kinga · Illusztrálta: Jan Buchczik

Bea_Könyvutca P>!
Mike Barfield: Bajkeverők kézikönyve

Mike Barfield: Bajkeverők kézikönyve Több mint 70 mókás átverés

Ehhez a könyvhöz szükséges kellő mennyiségű humorérzék (sok), zsiványság, huncutság, gyerek (aki végrehajtja ezeket a huncutságokat) vagy nosztalgiázó felnőtt, aki szívesen visszarepül gyerekkorába és néhány trükköt szívesen kipróbál a könyvből.