Pillangók ​szigete 4 csillagozás

Michelle Smart: Pillangók szigete Michelle Smart: Pillangók szigete

Furcsa fickó ez a Nico Baranski, mereng Rosa, azt viszont álmában sem gondolta volna, hogy tizenkét órával később a férfi felesége lesz. Mindketten ugyanazt várják a házasságtól: feltétel nélküli támogatást, együttműködést – az érzelmek teljes mellőzésével. Ám amikor az egy év „próbaidő” lejár, a nő ragaszkodik a váláshoz, mert az ő szívében szerelem ébredt. Miután közli a férjével a döntését, Nico tőle szokatlan lépésre szánja el magát. Abban reménykedik, ha eltöltenek egy-két hetet egy idilli szigeten, úgy alakíthatják a kapcsolatukat, hogy mindketten örömüket leljék benne…

Eredeti cím: The Rings that Bind

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634480891 · Fordította: Scheer Katalin
Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
96 oldal · ISBN: 9789634480907 · Fordította: Scheer Katalin

christine I>!
Michelle Smart: Pillangók szigete

Számomra egy kicsit alaptalannak tűnik Nico és Rosa házasságának kezdete, de amikor túljutottam ezen a gondon, már nem is zavart annyira.
Tetszettek a szereplők, összetettek és múlttal rendelkezőek voltak, nem csak légből kapott, a füzet miatt kitaláltak, hanem hús-vér embereknek tűntek, és ez nagyot dobott az egészen