Bosszúnál ​is édesebb 12 csillagozás

A
rengeteg munka, az állandó rohanás elől Elena gyermekkora kedvenc színhelyére
menekül, egy kis karib-tengeri szigetre, amely évtizedek óta a családja
tulajdonában áll. Pihenés helyett azonban élete legszörnyűbb rémálma vár rá:
előbb néhány gátlástalan rabló karmai közé kerül, majd éppen az a Gabriele
Mantegna menti meg, aki bosszút esküdött a lány apja és az egész Ricci família
ellen. A férfi ezután meghökkentő, mégis visszautasíthatatlannak tűnő
ajánlattal áll elő, amellyel fenekestül felforgatja nemcsak Elena, hanem a
saját életét is. Az egymás iránt érzett megvetésük és gyűlöletük ugyanis az
első csók után egész más érzésbe csap át…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2019
Harlequin Magyarország, Budapest, 2019
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634487135 · Fordította: Scheer Katalin

Michelle Smart: Bosszúnál is édesebb

Majdnem tökéletes a füzet.
Nekem legalábbis nagyon tetszett.
Szerettem a karaktereket és a sztori alapot is.

Dixy05>!
Michelle Smart: Bosszúnál is édesebb

Ez a kis füzet nálam telitalálat volt. Be is került a kedvenceim közé. Gabriele és Elena párosát már a történet elején a szívembe zártam, és végig drukkoltam, hogy sikerüljön megoldani a problémáikat. A gyönyörű helyszínek, melyek a cselekmény hátterét adták, már csak hab a tortán. Az írónő nagyon ügyesen izgalomban tartotta az olvasót. A történet végéig sem jöttem rá, hogy melyik főszereplő édesapja a bűnös, vagy esetleg mindkettő ártatlan és egy harmadik személy manipulálta a dolgokat? Mindenesetre a szerelmi szál nagyon szépen kidolgozott volt, lassan alakult ki, amit külön szeretek. S persze a történet végén az igazi bűnös elnyerte méltó büntetését, mint a jó mesékben, de az írónőnek ezt is sikerült úgy megírni, hogy ne kapjon negatív, kegyelemdöfés ízű színezetet. Remélem még olvashatok további füzeteket is Michelle Smart tollából.

Harlequin Magyarország, Budapest, 2019
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634487135 · Fordította: Scheer Katalin
baba03 P>!
Michelle Smart: Bosszúnál is édesebb

Hát ez most betalált! Nagyon jó kis füzet volt, tele izgalommal, bosszúval, árulással és szerelemmel. Azonban mindezt úgy, hogy a végén a bűnös megkapta a bűntetését, de nem érzem úgy, hogy mindez a történetet átívelő bosszú része lett volna. Nagyon sajnáltam Elenát, hogy milyen helyzetbe került, csöbörből vödörbe. Bár Gabriele megmenti, de ő meg a bosszúja részeként tekint a lányra. Szép lassan azonban rádöbben, hogy Elena nem tehet semmiről, nem is tudott róla, de akkor már késő, felhasználta a lányt, de bele is szeretett. Persze a lány sem maradt közömbös, ő is beleszeret a férfiba. A végén persze minden jól alakul, nagyon élveztem ezt a rövid kis történetet.

zuna19>!

– Így már jó lesz, te arrogáns szemétláda?
– Kezdetnek megteszi, te álszent kígyó!

zuna19>!

– Életemben nem láttam ilyen önelégült macsót, mint amilyen te vagy!

zuna19>!

– Olyan fergeteges szenvedélyt kell sugároznunk egymás felé, hogy a kétség leghalványabb árnyéka se vetülhessen a kapcsolatunkra. Egyetértesz, virágszálam?
– Persze hogy egyetértek, cafrangos galócám.
Cafrangos galóca? Te jó ég, ez a lány eszméletlenül szórakoztató! Gabrielének hirtelen zavarba ejtő gondolata támadt: mi lett volna, ha más körülmények között találkoznak?