Ebadta ​kölyke bepisil (Ebadta kölyke 1.) 2 csillagozás

99 jó tanács szülőknek és nagyszülőknek
Michelle Kennedy: Ebadta kölyke bepisil

A szobatisztaságra nevelés az egyik legelkeserítőbb szülői feladat, amelynek szokásos „egy lépés előre, két lépés hátra” menete még a legtürelmesebb anyukát is kétségbeesett zokogásba kergetheti. De ne törjünk le, ezen minden szülő és gyerek átvergődik. A könyv ötletei és javaslatai segítenek átvészelni ezt a nehéz időszakot, hiszen – előbb vagy utóbb – valamennyien elérjük az áhított célt. A tartalomból: Eljött az ideje? Te is elszántad magad? Hogy kezdjük el? Amikor elfogy a lendület; Jutalomért? Utazások bilivel; Tiszta gyerek; Mindenkit érhet baleset; Ágybavizelés; Hasznos címek. Az Ebadta kölyke sorozat további kötetei (Nem eszik; Nem alszik; Bőg; Hisztizik; Önfejű; Féltékeny; Szemtelen) sok humorral és együttérzéssel tárgyalják a kismamáknak és velük együtt az egész családnak legtöbb fejfájást okozó kérdéseket.

128 oldal · ISBN: 9633369940 · Fordította: Petrányi Judit

gab001>!
Michelle Kennedy: Ebadta kölyke bepisil

Michelle Kennedy: Ebadta kölyke bepisil 99 jó tanács szülőknek és nagyszülőknek

Nem terveztem ezt az olvasást, egyszerűen megtetszett a könyvtárban. Sok érdekességet tudtam meg a témáról, amiben egyébként sem vagyok túl jártas (még). Tetszett a könyv felépítése és lényegre törő stílusa. Sokat hozzátett, hogy a szerzőnő négy gyermek édesanyjaként mesél a tapasztalatairól. Minden gyerek más, de vannak azért egyezések is. Sokat segíthet a könyv, hogy megértsük őket és könnyebb legyen a bilire szoktatás nem éppen könnyű feladata. Lelkileg is megerősít.

128 oldal · ISBN: 9633369940 · Fordította: Petrányi Judit

Michelle Kennedy: Ebadta kölyke bőg 99 jó tanács szülőknek és nagyszülőknek