Szentpétervár ​hava (Chatsfield Hotel 14.) 10 csillagozás

Michelle Conder: Szentpétervár hava Michelle Conder: Szentpétervár hava

Egy férfi Szentpétervárról – arrogáns, hatalmaskodó, mégis vonzó és szexi. Eleanor Harrington az első pillanattól kezdve macska-egér játékot játszik az orosz oligarchával, aki egy fantasztikus jéghotelt épít a szülővárosában. A lány olyan terveket tesz le elé, hogy Lukasz Kuznyecovnak a szeme-szája is eláll. A férfinak végül sikerül rávennie Eleanort, hogy neki dolgozzon. De vajon az állandó harc jót fog tenni a közös munkának? És mi van, ha nem is az ellenszenv miatt szikrázik köztük a levegő?

Eredeti cím: Russian’s Ruthless Demand

Eredeti megjelenés éve: 2015

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634074519 · Fordította: Bakay Dóra
Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
94 oldal · ISBN: 9789634074526 · Fordította: Bakay Dóra

Michelle Conder: Szentpétervár hava

Fényévekkel jobb volt, mint az előző rész. Sokkal szerethetőbb volt maga a történet is. No meg persze a két főszereplő is kedvelhető volt.

Michelle Conder: Szentpétervár hava

A vége túl irreális, nyáltól tocsogó volt, de maga a történet… Már hiányzott ez a család. :3 alig várom, hogy folytassam. :3

Perly>!
Michelle Conder: Szentpétervár hava

Jaj, ezek az oroszok… :D Viccet félretéve, nem volt rossz. Eleanor és Lukasz összeillő páros. Lucky meg egyenesen tüneményes. A fél csillag levonás a vége miatt van. Elég kurtára sikerült. A borítót most kivételesen nem számoltam bele, pedig van rajta hiba bőven…

baba03 P>!
Michelle Conder: Szentpétervár hava

De jó kis történet volt ez! Nem igazán haladok sorban a sorozattal, mindig azt olvasom el, ami megfog. Nagyon jól tettem, mert ez a rész nagyon tetszett. Jó volt, hogy nem rögtön omlottak egymás karjába, hanem megismerték egymást. Tetszett, ahogyan a szócsatákat vívták, hogy Eleanor minden szívbaj nélkül ellentmondott Lukasznak. Jó párost alkottak, tetszett köztük a kémia, a hideg Szentpétervári télben is. :-)
A másik két Harrington lány története is felkeltette az érdeklődésemet, azt hiszem megkeresem az ő történetüket is.

christine>!

– Fogalmam sem volt, hogy Szentpétervár ilyen gyönyörű! –kiáltott fel lelkesen.
– Csak a külső máz szép – hűtötte le a férfi. – Higgye el, korántsem egy havas Csodaország.

christine>!

– Meg kell hogy mondjam, meglep, amiért a házasság csak anegyedik helyen szerepel. A legtöbb nőnél mindjárt az első helyen áll.
– Még egy ok, ami miatt köztünk nem lehet soha semmi

christine>!

— Van egy olyan érzésem, hogy maga meg Sztálin jól megértették volna egymást.

zuna19 >!

Mért van ennek az arrogáns fickónak olyan teste, mint egy görög istennek?

christine>!

– Aki gyenge, az meghal. Ez a dzsungel törvénye a nagyvárosok nyomornegyedeiben is.

zuna19 >!

– Holnap reggel érted küldök egy kocsit.
– Nem kell. Tudok gyalogolni.
– Azok után, ami ma történt, ragaszkodom hozzá, hogy kocsival járj. És ha meghallom, hogy megszegted az utasításaimat, amíg Londonban vagyok, az állásod lesz a legkevesebb, ami miatt aggódnod kell.
– Ez most fenyegetés? – csattant fel Eleanor.
A férfi már az ajtónál járt, és éppen a dzsekijét rángatta magára.
– De még mennyire hogy az! – jelentette ki. – És jobb lesz, ha komolyan veszed.

christine>!

– Nem kell felkísérnie – mondta gyorsan. – Csak adja meg az apartman számát, adja ide a kulcsot, és megtalálom.
– Ha így tennék, akkor még a mostaninál is rosszabbvéleménye lenne rólam.
– Az lehetetlen!

christine>!

– Még mindig nem tudom elhinni…
Lukasz színpadiasan felsóhajtott, és úgy nézett rá, hogy attóla lány rögtön elpirult.
– Én pedig azt nem tudom elhinni, hogy egy egész hétig vártam erre a pillanatra. Igazi kis boszorkány vagy, Eleanor.
A lány hevesen megrázta a fejét.
– Egy csipetnyi jóérzés sem szorult beléd?
– Nem. – A férfi arca hirtelen kifejezéstelen maszkkámerevedett.

zuna19 >!

– Egy forró fürdő jót fog tenni. Aztán eszem egy nagy adag fagyit, tejszínhabbal a tetején.
Barátnője elhúzta a száját.
– Egyik sem juttat el az orgazmushoz, és nem csinál neked egy pohár kakaót.
Eleanor ivott még egy kortyot a koktéljából.
– Ha találsz egy olyan pasit, aki a szex után bármit is megtesz érted, akkor két kézzel kapj utána, és soha ne ereszd el! – Kis szünet után még hozzátette: – A legtöbb nő tudtommal nem az élvezettől kiabál, hanem amiatt, hogy a férjük vagy pasijuk szex után azonnal mély álomba merül.

Kapcsolódó szócikkek: szex · tejszínhab
zuna19 >!

– Fogalmam sem volt, hogy Szentpétervár ilyen gyönyörű! – kiáltott fel lelkesen.

Chatsfield Hotel sorozat · Összehasonlítás