Az ​Anunnakik titkos története 3 csillagozás

A földönkívüliek és törekvéseik a Földön
Michael Tellinger: Az Anunnakik titkos története

Várható ​megjelenés: augusztus végén.

„Michael Tellinger úttörő munkája bizonyítékokat tár fel az emberiség eddig elfogadott történelmével és eredetével kapcsolatos megállapításokkal szemben.
Az igazi erőnkre való ráébredésünk és életünk értelmének megértése nem történhet meg egészen addig, míg rá nem jövünk, hogy nem vagyunk Isten teremtésének a csúcsa s mégcsak nem is a Földről származunk“

Míceál Ledwith, D.D., LL.D.
„Az Orb Project“ társszerzője

„Mégha nem is ért egyet azokkal a megállapításokkal, melyekre Michael Tellinger jut az általa feltárt bizonyítékok alapján –és én nem értek egyet-, akkor is ezen könyv egy alapos kutatásokra épülő, jól megírt és gondolkodásra késztető mű az emberiség vitatott és misztikus eredetével kapcsolatban. Ezt a könyvet én örvendezve fogadtam a vitához való hozzájárulásként.“

Graham Hancock
„Az Istenek ujjlenyomatai“ című könyv szerzője

„Felmerültek-e már Önben is az emberi fajjal… (tovább)

Mira_Sabo I>!
Michael Tellinger: Az Anunnakik titkos története

Michael Tellinger: Az Anunnakik titkos története A földönkívüliek és törekvéseik a Földön

Komolyan, csak olvasom ezt a könyvet, tátom a szám, megdönt bennem mindent, amit eddig igaznak gondoltam és hittem és annyira inspiráló és egyben sokkoló. Tellinger ezt úgy összerakta, teljesen le vagyok döbbenve. Pontosan érzi mikor készül ki az olvasó, azoktól a gondolatoktól, amiket benned életre kelt, majd elküld teázni. Kéri, hogy tedd most le és nyugodj meg. Csodálatos. És nem csak a következtetései miatt, mert még én is éreztem benne milliónyi kérdést, de ez valami hihetetlen, átfogó tudásanyag, felölelve minden olyan témát, amikről azt gondolnád, semmi összefüggés nem lehet. Ha olvastál hasonló témákról, amikben felteszik a kérdést az emberiségről, hogy honnan jöttünk és hová tartunk, akkor ez igazi szellemi táplálék lesz neked. Felsejlenek és értelmet nyernek ebben a műben a korábban tanultak. Mondanám, hogy szellemi menedékhely is, de inkább egy atombomba mindenre, amit igaznak hiszel. Ráadásul meg ad hozzá minden tudományágból fejezeteket, amik segítenek a végkövetkeztetés megértésében. Fogadok, ha nehezen is, de egy felső tagozatos is megértené. Épp ez a lényeg. Te, akibe már beleivódtak a történelem és a vallás megmásíthatatlan törvényei, te is vagy annyira nyitott és bátor, mint egy felső tagozatos? Ha fenntartásokkal akarom kezelni, még akkor is több, mint gondolatébresztő és bátor és micsoda kutatómunka kellett ehhez. Ahogy bemutat és összehasonlít minden egyes vallást, számokkal, tényekkel, összefüggésekkel, történetekkel. Nagymértékben objektív, csak néha érzem az elfogultságát, ami úgy vélem, helyénvaló is. Feltétlenül szeretném, ha minél több ember olvasná ezt a könyvet, mert borzasztóan jó lenne beszélgetni róla, másokkal. Még jobb lenne elmélyíteni a tartalmát, tankönyvként tekinteni rá. Érdekesség, hogy egy negatív ajánló van az elején pár sorban, egy olyan ember ajánlja vitaindítónak, aki nem hiszi el. Volt benne egy eredeti gondolat, (nem pontosan) miszerint az agyunk kb. 30%-át használja az energiáinknak, ezért, ha fogyni akarsz, gondolkozz! Na és felmerül a kérdés, hogyan kerül egy ilyen munkába jó néhány kvízkérdés, válaszokkal, amiben csecsemőket elfogyasztó vak medvék támadnak az emberre. Őszintén, csodálatos volt. Köszönöm, hogy így értette meg velem a lényeget. Azóta is csak keresem a szavakat és próbálom levonni a magam végkövetkeztetését.

Abban a három napban, amíg átrágtam magam ez a hihetetlen 600 oldalon, elromlott a telefonom. Újat rendeltem, de három napig nem érkezett meg. Ki akartam élvezni. A házban az a ritka pillanat uralkodott, amikor csend volt. Mindenki elutazott. A gyerek táborban, a férjem úton. Mintha csak megteremtődött volna a lehetőség. Ez a könyv nagyon sok kérdést ébresztett fel bennem, amit olvasás közben magamnak tettem fel. Ritka az ilyen mert legtöbbször a meggyőződéseink vezérelnek és ez pont a meggyőződéseket kérdőjelezi meg.