K-9, ​a Brutál Blöki (Garfield és a Zűr kommandó 3.) 14 csillagozás

Michael Teitelbaum: K-9, a Brutál Blöki

Garfield és barátai élete egy csapásra megváltozik: egy másik univerzumban szuperhősökké alakulnak.

Adoc-Semic, Budapest, 2002
88 oldal · ISBN: 9639233374 · Fordította: Nagy Ágnes

Michael Teitelbaum: K-9, a Brutál Blöki

Az előző részek is nagyon jók voltak, de eddig ez a rész viszi a pálmát, köszönhetően K-Kilencesnek, aki egy kétméteres izompacsirta doberman, egy angol lord lehető legudvariasabb modorával. Nagyon szeretem, amikor egy gonosz karakternek ilyen kifinomult jelleme van. Remélem hogy az utolsó részben még meg felfog tűnni.

attatoth P>!
Michael Teitelbaum: K-9, a Brutál Blöki

Mintha az író kezdene beletanulni a munkájába, a 3. rész már nem volt rossz.

rex501>!

– A neve: Patkány Jack, uram.
– Értem. Nos, Cickány Jack, mit keresel…

rex501>!

[…] K-Kilences hamarabb hívna meg valakit ötórai teára, mintsem hogy át harapja a torkát.

nodael>!

Szervezd meg a lázadást, hogy aztán a kutyák átvegyék a hatalmat az univerzum legutolsó szegletében is. Hadd tanulják meg az emberek, milyen dolog nyakörvet hordani, meg elhajított faágak után nyargalászni!

2. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: kutya · lázadás · nyakörv
nodael>!

Úgy festett, mint egy zsírral locsolt pulyka a sütőben, már ha egy pulyka kockás sortot, strandinget és tornacipőt viselne. Egy röplabdát szorongatott a hóna alatt, amely azonban minduntalan kisiklott napolajtól síkos karjából.

3. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: pulyka