Star ​Wars – Szökés Jabba palotájából 7 csillagozás

Michael Siglain: Star Wars – Szökés Jabba palotájából

Az eredeti trilógia legkisebbeknek készült változata, melyben különböző nehézségű szövegek kapnak helyet, ami lehetőséget ad az olvasás gyakorlására.
A történet a főhősök kalandjait meséli el Jabba palotájában, és azt, hogyan menekültek
el onnan.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: STAR WARS olvasásfejlesztők Kolibri

Kolibri, Budapest, 2017
32 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155501869 · Fordította: Bekker Anikó
Kolibri, Budapest, 2015
32 oldal · ISBN: 9786155501937

FélszipókásŐsmoly P>!
Michael Siglain: Star Wars – Szökés Jabba palotájából

A Jedi visszatérből Han kiszabadításának jelenetét meséli el olvasni tanulós gyerkőcök számára oldalanként 1-2 összetett mondattal. Igyekszik kerülni bizonyos kifejezéseket (például Jabba halálra fojtogatását úgy jellemzi: "Leia hercegnő egy nagy láncot használt, hogy legyőzze az aljas gengsztert."), a hősiességre és a jók győzelmére fókuszál. A belső rajzok a borítón látható stílusban szerepelnek.

Somogyip>!
Michael Siglain: Star Wars – Szökés Jabba palotájából

Akciós áron adták, ami még nem lett volna indok, hogy megvegyem, de a gyerkőcöknél most éppen Jabba a sztár. Különösen a fiam van oda érte, így hazajött velem. Örültek neki, lányom szerint menők a rajzok. Igaza van, valóban jópofák, aranyosak. A történet erősen egyszerűsített, nagyvonalakban felvázolt. Arra jó, hogy aki most tanul olvasni, kicsit gyakoroljon.
Ahogy utaltam rá megvenni nem feltétlenül érdemes, inkább könyvtárban megnézni, és onnan kivenni.

pelikanbence>!
Michael Siglain: Star Wars – Szökés Jabba palotájából

Ma azaz 2019. Szeptember 7-én vettem Magamnak Szegeden az Árkádban lévő Libri Könyvesboltban ! :) A Klasszikus Harmadik/Befejező/Utolsó részében lévő Jabba palotájából való szökés olvasható benne. Kedvelem ezt a regényt ! :)