Izmosabb, ​szálkásabb, erősebb 7 csillagozás

A férfi testépítés tudománya
Michael Matthews: Izmosabb, szálkásabb, erősebb

Ha ​a lehető leggyorsabban szeretnél izmos, szálkás és erős lenni, de nem rendelkezel szerencsés genetikával, és nem akarsz szteroidokat szedni, rengeteg időt tölteni a konditeremben és nevetséges összegeket költeni táplálékkiegészítőkre… akkor ez a könyv neked szól.

A könyvből megtudhatjuk…
– Melyik a 7 legnagyobb legenda és hiba az izomépítéssel kapcsolatban, ami miatt satnyák és gyengék maradunk, és még frusztráltak is leszünk. (Ezeket a hazugságokat terjesztik a magazinok és számos edző is.)
– Hogyan táplálkozzunk úgy, hogy izmot építsünk, zsírt veszítsünk és egészségesek legyünk… miközben azt esszük, amit szeretünk (igen, akár egyes „guruk” által „nem tisztának” titulált ételeket is)… és soha ne éhezzünk, sóvárogjunk vagy érezzük úgy, hogy „diétázunk”.
– Milyen edzéstervet kövessünk, hogy az erőfeszítéseink maxi­málisan megtérüljenek, és nagy, izmos mellkasra, széles, V alakú hátra, kemény, erős lábakra és dagadó karizmokra tegyünk szert…… (tovább)

Alexandra, Pécs, 2018
424 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634472728 · Fordította: Pethő Dóra

Zama>!

Michael Matthews: Izmosabb, szálkásabb, erősebb A férfi testépítés tudománya

Sok érdekességet olvastam benne, számos hasznos dolgot felírtam. Egyedül az zavart, hogy sok esetben túltolta azt, csak az ő módszere a jó, mindenki más hazudik és félrevezet. Ez néha már erőltetett volt.

mandyedi>!

Michael Matthews: Izmosabb, szálkásabb, erősebb A férfi testépítés tudománya

Remek könyv, ha még nem vagyunk jártasak a testedzés és táplálkozás témában. Sok minden már ismerős volt, de tanultam is új dolgokat.

Koxi>!

Michael Matthews: Izmosabb, szálkásabb, erősebb A férfi testépítés tudománya

Nem kezdőként elolvasva is rengeteg hasznos és új információt lehet benne találni, edzésről, edzéstechnikáról, táplálékkiegészítőkről, ok okozati összefüggésekről amiket rengeteg hivatkozással ellátott kutatás után állít a szerző.

Kiemelkedően őszinte alkotás egy olyan témában ami sokszor megtévesztő és kizsákmányoló a vevővel szemben.

Akit érdekel az edzés és ezt jól is akarja csinálni, kötelező legyen az férfi vagy nő… erősen ajánlott!

Mr_Catharsis91>!

Michael Matthews: Izmosabb, szálkásabb, erősebb A férfi testépítés tudománya

Ez egy kitűnő könyv a témában. Remekül és egyszerűen leír és összefoglal mindent, úgy hogy a 420 oldalból 45 oldal az jegyzet meg hivatkozott irodalom, szóval a srác eléggé utána ment a dolgoknak a témában, nem csak úgy föltalálta a testépítés szent Grálját.
Aki edzőnek megy, az szerezze be és sajátítsa el a leírtakat, mert nagyon ajánlott ez minden mesternek. Azoknak is különösen ajánlott, akik barátkoznak a gondolattal, hogy kicsit csinosítsanak magukon.
A bónusz dolgok csak hab a tortán.

Àdám>!

Talán többeknek feltűnt már, hogy számos edző egyáltalán nincs jó formában. Hogy nevezheti magát fitneszszakértőnek egy pohos edző? Ki bízna egy ilyen ember szakértelmében? Valamilyen oknál fogva azonban ezek az edzők is tele vannak ügyfelekkel, akik ugyanolyan petyhüdtek maradnak, mint ők.

29. oldal, Bevezetés (Alexandra, 2018)