Legendás ​állatok és megfigyelésük – Filmkalauz 61 csillagozás

Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Minden, amit tudni akartál a LEGENDÁS ÁLLATOK ÉS MEGFIGYELÉSÜK világáról!

Ebben a csodálatos fotókkal és érdekességekkel teli könyvben megtalálod a legfontosabb szereplőket, helyszíneket, kellékeket, varázsigéket, és újra átélheted a film legvarázslatosabb pillanatait!

Eredeti megjelenés éve: 2016

Heni_könyvespolca P>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Nagyon tetszenek benne az illusztrációk! Kár, hogy ez nem keménykötetes! Oda vagyok a varázsvilágért, bár az állatokról lehetett volna több minden. Viszont oda meg vissza vagyok benne a pálcákért mivel gyűjtöm is őket! Bár a könyvben szereplők közül a Göthe-é van meg csak…még!:D off

Ferger_Jolcsi P>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Nagyon szép, színes, bár rövid kiadvány. Egy dolog zavart benne, hogy az Új Salemieket Második Salemieknek fordították.

Sophie1983>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Szenzációs füzet mágia rajongóknak. :) Külön tetszik, hogy a film a 20-as évek Amerikájában játszódik és ezt a füzet is hozza. Könyvnek erős lenne nevezni… Jazz, gyönyörű ruhák, réveteg pillantások Queenie-től… Egyszerűen imádom. Ő és Jacob a kedvenceim. A Barebone család full creepy. Itt is… Jól sikerült elkapni a fotókon a megszállottságukat.
Nagyon szépen van bontva a füzet, a képek és a dekorálás lenyűgözőek. Mind illeszkedik a filmhez és a korszakhoz is. Az ára borsos, de akcióban mindenképp érdemes beruházni rá, ugyanis csepegtet némi információt is a hajdani Amerikáról, ezenkívül csodás összefoglalót nyújt a varázslókról, az amerikai rendszerükről és az állatokról. Ja… És közben Harry Potter bögréből iszom a kávém, mellettem van egy unikornis, Hedvig és a varázspálcám. Hogy nem 12 vagyok? Kb kit érdekel. Rajongó vagyok, így ez a füzet is 5 csillag.

Nikymeria P>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Nagy kár, hogy sok benne az ismétlés. Egyébként tök jó lenne. Imádom ezt a filmet. :)

kratas P>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Hát ez felejthető volt. A képek rendben vannak, de a szöveg szánalmas :(

Scarlet_Rose>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Nagyon érdekes és gyönyörűen illusztrált könyv(ecske) ❤ :)) A filmet 2-3 alkalommal is láttam (☆.☆)
Kár,hogy ilyen rövid :(
..mint a képes kalauz is,amit tavaly olvastam :)

gregsys P>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

A kivitelezés és a képek kapták a 3,5 pontot. Másfél pont a rengeteg sületlenségért, az egy helyen megtalált nyomdai hibáért, az egyébként sokszor telejsen feleslegesen szájbarágós információkért, a szemöldök-felhúzós mi van? szindrómáért. De tényleg a szájamba kell rágni, hogy a Central Park állatkertjében medvéket, majmokat lehet.megnézni? És tényleg a Blind Pig először Vak disznó, aztán négy sorral lejjebb Vak malac? És legjobb emlékeim szerint a filmben magyarul még mindig Alohomorát mond Göthe. Ezt az egyet miért nem sikerült lefordítani? Mindezt egyébként 3000 Ft-ért. Nagyon nagyon durván elkeserítő, mert még mindig azt érzem, mint a másik Legendás filmkönyvnél. Klasszisokkal olcsóbb is lehetett volna, ellenben ha már ennyibe kerül, akkor klasszisokkal jobb.

Heni_s_BookBar>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Szép kis könyv, bár én szívesen olvastam volna egy kis leírást is a legendás állatokról. Mivel nagyon szeretem a filmet, így nekem tetszett a film kalauz is.

Joxer>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

A könyv a hangsúlyt a szövegre helyezve – mintha a Blu-Ray-lemez egy extrája lenne – ismerteti a film fontosabb elemeit, megfelelő kiegészítőt képezve a film Képes Kalauz köteteihez.

booksta_girl01>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Határozottan jobban bejött, mint a Képes kalauz, de itt is akadtak elgépelési hibák, meg néhány fordítási hiba is előfordult. Az összkép viszont nagy öröm a szemnek, a szövegek és a képek elhelyezése nagyon jól sikerült, már csak emiatt is kötelező legalább egyszer minden Hp és/vagy Legendás állatok rajongó számára.