Megjelenésének várható időpontja: 2019. június 11.

A ​rózsa és tövise (Riyria - A kezdetek 2.) 0 csillagozás

Michael J. Sullivan: A rózsa és tövise

Egy kegyetlenül helybenhagyott jóbarát. Két válaszokat kereső tolvaj. Megszületik a Riyria.

Royce Melborn több mint egy éven át próbálta elfelejteni Gwen DeLancy-t, aki őt és társát, Hadrian Blackwatert, a biztos haláltól mentette meg. Mivel a tolvajnak nem sikerült kivernie a fejéből a nőt, Hadriannel visszatér Medfordba, de ezúttal megdöbbentő fogadtatásban van részük – Gwen látni sem akarja őket. Feltett szándékuk kideríteni, hogy mi a rejtélyes visszautasítás oka. Eközben az udvarban titkos összeesküvés van készülőben a királyi család ellen, amelynek csak két vétlenül belekeveredett kisember állhat az útjába. Az események megállíthatatlanul száguldanak a drámai végkifejlett felé, amely valamennyiüktől nagy árat követel.

A Ryiria – A kezdetek a nagy sikerű fantasysorozat, a Riyria-krónikák előzménytörténetét meséli el.

Eredeti mű: Michael J. Sullivan: The Rose and the Thorn

Eredeti megjelenés éve: 2013

Fumax, Budapest, 2019
puhatáblás · Fordította: Matolcsy Kálmán · Megjelenés időpontja: 2019. június 11.

Fumax KU

– Minden pénzemen italt veszek. Segít elfeledtetni a tényt, hogy minden pénzemet italra költöttem.