Gyógyító ​kövek katalógusa 15 csillagozás

Michael Gienger: Gyógyító kövek katalógusa

Michael Gienger az egyik legelkötelezettebb német kutatója a kristálygyógyászat területének. Gyűjteménye összesen 430, a természetgyógyászatban jelenleg is használt kristályt mutat be, ismertetve a kövek sajátosságait és jellemző gyógyhatásait – szellemi, mentális, lelki és testi szinten egyaránt.

Bioenergetic, Budapest, 2019
92 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639652163 · Fordította: Makra Júlia
Bioenergetic, Budapest, 2018
92 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639652163 · Fordította: Makra Júlia
Bioenergetic, Budapest, 2016
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639652163 · Fordította: Makra Júlia

Garbai_Ildikó P>!
Michael Gienger: Gyógyító kövek katalógusa

A gyógyító kristályok rövid, tömör kivonata. Hasznos kis könyv.

Fanni_214>!
Michael Gienger: Gyógyító kövek katalógusa

Minden ásvány megtalálható benne a-z-ig és ezért sok új dolgot tanultam belőle.

Currie P>!
Michael Gienger: Gyógyító kövek katalógusa

Kicsi, vékony, praktikus, hatékony. Könnyen informálódhat belőle az érdeklődő. És ami a lényeg – mivel manapság úton-útfélen jelennek meg a kristályokkal foglalkozó könyvek –, ez a könyvecske hiteles szakértő tollából született.

Filippino P>!
Michael Gienger: Gyógyító kövek katalógusa

Nem túl bőbeszédű katalógus, de valóban hasznos. Néha összezavart, hogy ugyanazt az ásványfélét az alakja miatt különböző fajtájának tekinti, így egy adott követ sokszor leír egymás után, pedig a hatása majdhogynem ugyanaz. Több ásványt is hiányoltam- pedig nem túl ismeretlenek-,olvastam volna róluk.

Lia1020>!
Michael Gienger: Gyógyító kövek katalógusa

Sok dolgot másként ír. Az eladók, weboldalak, emberek más hatásokat mondanak a birtokolt kristályaimról, mint ez a könyv.

Hajnalpir58>!
Michael Gienger: Gyógyító kövek katalógusa

Nagyon sok szép gyógyító kövek vannak. Már nagyon sok követ vettem, még a nézésük is megnyugtató.

PhantoMina_BlackSwan>!
Michael Gienger: Gyógyító kövek katalógusa

Nagyon sok érdekes infot sikerült megszereznem a könyvből. Konkrét bajom megint csak a kivitelezéssel volt, mert ez is egy fűzött példány, és pár használat után, szétesett. A könyvben, szinte minden (mivel akadt olyan drágakő is, amit nem találtam meg) kőről olvashatunk. A kövek származása, mire ajánlatos a használatuk?, beszerzés szempontjából könnyű vagy nehezebben megvalósítható?.
Innen tudtam meg, mivel Bak a csillagjegyem, hogy a hópehely obszidián és a füstkvarc a két legerősebb kövem. – Bár az igazat megvallva, hajlamos vagyok olykor a csillagjegytől eltérő drágaköveket beszerezni, ha olyan erővel bírnak, ami segíthet engem a későbbiekben, gondolok itt pl. a fogyásra vagy az izgulás mértékének csökkentésére. :)

Thorpapa>!
Michael Gienger: Gyógyító kövek katalógusa

nagyon jó kis kezdő könyv azoknak, akik kíváncsiak, hogy melyik ásvány mire jó, és ajánlott ha börzékre jár az ember :)